Příspěvky uživatele - 57.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zasychání listí na jabloni, 30.4.2020
Vypadá to na výživový problém - deficit nějakého prvku. Zkuste aplikovat listové hnojivo s obsahem mikroprvků.
Lipnická švestka, 22.4.2020
Copak úroda, tu Těchobuzická má, ale čekáš na první plody skoro 10 let... Veeblue, co si pamatuju, mi začala plodit brzy. 
Opál, 14.4.2020
Teď dávám dva denně. Ještě, že je prodávají v těch dvoukilových pytlích. Je to závislost .
Předpěstování košťálovin, 14.4.2020
Tak to je paráda, pane Waltere!
Meruňka Veselka, 13.4.2020
Do meruněk ještě daleko, Petře. Nějaké mrazy ještě asi proběhnou, propad plůdků taky. Meruní moc nebude - Tsunami a Karola jsou na tabák, VP jsem po mrazech seříznul skoro "na pařez", Leskora je na tom podobně jako Veselka (něco trčí) a ostatní tak... celý příspěvek >
Lenova, 13.4.2020
Lenova tady pomalu dokvétá. Vloni měla slušnou úrodu, letos květů o poznání méně.
Meruňka Veselka, 13.4.2020 Obsahuje fotku
No, Petře, Veselka nevypadala moc vesele, ale některé čnělky "stojí".
Rez hrušňová - vím jak na ní, 8.4.2020
Já vím .
Rez hrušňová - vím jak na ní, 8.4.2020
Je jedno jaký použijete přípravek z těch co máte, když vám to dá požadovaný výsledek. Proti strupovitosti letos stříkat nebudu.
Lejuna, Lerosa, Lemeda, Lenova, Kompakta, 7.4.2020
Nekleknu, mráz byl rychlejší.
A je po meruňkách, 4.4.2020
Letos nejen po meruňkách... Mráz vzal i některé broskvoně v poupatech a hlavně je u většiny odrůd (jabloně a slivoně) mizivá násada květních pupenů (Valor, Toptaste, Nancy m., Topaz, Vanda, Merkur, Rozela, Desert, Rajka, Biogolden...). To jsem tu... celý příspěvek >
Postřik proti monilioze, 4.4.2020
Když jsem dneska viděl tu spoušť, tak jsem postřikovač zase uklidil.
Plodomorka hrušková (Contarinia pyrivora), 28.3.2020
Já jsem dnes postřik odložil - zelená poupata jsou ještě zabalená a nejsou skoro vidět. Ale mráz je docela pěkně šlehnul.
Plodomorka hrušková (Contarinia pyrivora), 26.3.2020
To Karate letos asi zkusím (ale je to docela dryják).
Plodomorka hrušková (Contarinia pyrivora), 25.3.2020
Zrovna jsem nad tím dneska taky dumal, ale zatím nic nevydumal . Procházím nějaké vědecké články a zprávy, co a jak zkoušeli a co by se dalo u nás ještě použít, protože ta mrška se tady stala největším škůdcem na hrušních. Zkoušeli jste někdo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika