Příspěvky uživatele - 248.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozna prosim nekdo tuto pokojovou rostlinku?, 8.1.2020
Mělo by jít obojí. Někde píšou zasadit zjara řízky do množárenského substrátu, jinde zase dát řízky se dvěma páry listů do vody...   Lída
Pozna prosim nekdo tuto pokojovou rostlinku?, 6.1.2020
ps - teď čtu, že Bouvardie by měla slabě vonět jako jasmín - tak to je další poznávací znak...    Jinak podmínky pěstování mají obě rostliny stejné.                L.
Pozna prosim nekdo tuto pokojovou rostlinku?, 6.1.2020 Obsahuje fotku
Tak to vypadá, že má pravdu p.Walter . Poupata zblízka na té dnešní druhé fotce přesně odpovídají Bouvardii (viz foto), u Ixory podle fotek mají štíhlé šťopičky a podlouhlé úzké poupátko. A vzhledem k tomu, že na fotkách jsou Bouvardie i plnokvěté,... celý příspěvek >
Pozna prosim nekdo tuto pokojovou rostlinku?, 5.1.2020
Neznám ji, ale pátrala jsem na netu a připadá mi to jako Ixora (nikdy jsem o ní neslyšela). Píší o ní: I v zimě teplotu nejméně 15°C, přímé světlo (ale v létě chránit před sluncem), zálivka v létě bohatá, v zimě mírná, potřebuje rosení. Protože... celý příspěvek >
Přeroubování starší jabloně, poraďte, 1.1.2020
Strom bych nechala, nepřeroubovávala. Možná by stačilo přihnojit, občas zalít a plody protrhat. Ono poslední léta velký strom, který poskytuje stín, je na zahradě k nezaplacení. Jakmile ho přeroubujete (=snížíte), přijdete o to. A letní jablka lze... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika