Příspěvky uživatele - 40.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
PET flase - Slivovica (alkohol obecne), 23.9.2015
Do PETky se dava alkohol jen na prevoz z duvodu nejen kvuli lepsi dostupnosti, ale hlavne kvuli tomu ze se to nerozbije. Delsi skladovani se nedoporucuje kvuli latkam z petky ktere se pri reakci s alkoholem uvolnuji(staci dat do PETky trosku vody a... celý příspěvek >
Durancie - aroma pálenky, 8.5.2015
Ciste jen z durancii jsem sice palil jen jednou(od znameho jsem sehnal), ale za tech 9let co palim se segrou tak to byla druha nejlepsi. Nejen ze toho vyteklo hodne, ale i kvalitni. Lepsi byla uz jenom z pravych svestek, kterou jsem letos palil... celý příspěvek >
Vhodné odrůdy pro pálení, 14.2.2015
njn, durance nejlepsi :-) Chut dobra a vypalili jsme ze slabych 200l 26litru 52% slivovice. Co Hanita? vysadil jsem si 4stromky a prvni urodu jsem mel predloni na jidlo a byli docela dobre na chut a kdyz se vydari tak jsou jako med.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika