Příspěvky uživatele - 64.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 27.4.2017 Obsahuje fotku
Tiez potvrdzjem, je to uspesna metoda :-) za necely mesiac, sa mi vsetko pekne zakorenilo. Len mi vcera pes spravil skrt cez rozpocet som ich dal kochlikov, nech este poriadne zakorenia pred tym ako ich vysadim a dal som ich von k domu nech sa... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 27.4.2017
No ja som skusil minuly rok na jar pri strihani egresov, ribezli a jost, len tak pichnut asi tak 7 vetviciek egresu do zeme a chytila sa mi jedna, a uz je z nej maly kricek, len maju tendenciu sa valat haluzky po zemi, som ich trosku podoprel. Josta... celý příspěvek >
Kvitnú jablone, 21.4.2017 Obsahuje fotku
No mato aj svoje vyhody, v stredu po prichode domov ma čakal takyto pohlad na rozkvitnuty golden delicius.
Asimina Triloba, 21.4.2017 Obsahuje fotku
Mna v stredu po robote cakalo v bratislave taketo prekvapenie. PS: pre znalych ako by som mal tvarovat tu asiminu, kostrove konare zacinaju moc nizko, mam ich odstrihnut a postupovat ako pri klasickom stromceku?  No este pockam uvidim co... celý příspěvek >
Farclo, 4.4.2017
Vsak o to mi islo :-) si tu marhulovu sezonu trosku natiahnut.
Farclo, 4.4.2017
Zahradu mam v Bratislave - Devinska Nova Ves, zapadny svah, nasiel som jej pekne slnecne miesto, tak uvidim, zasadil som pre istotu aj Farbaly ta by mala dozriet :-)
Farclo, 3.4.2017
Som ju teraz na jar zasadil, tak som zvedavy ako sa jej bude u mna darit.
Orech co sa mu stalo?, 29.3.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, mohli by stet mi prosim Vas povedat co sa stalo mojmu orechu? Ci sa da zachranit alebo radsej kupit novy, mam ho zasadeny 2 rokom, prirastky mal minimalne, pri kupe som si nevsimol za by tam nieco take na podpniku bolo. Dakujem
Rez marhule, 28.3.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, chcel by som sa opytat skusenejsich ako orezat tuto marhulu, na obr. som nakreslil ako by som to ja realizoval, len si niesom isty tym pravym vyhonom, ci by som ho nemal skratit viacej alebo by mal byt v jednej urovni s tym lavym. resp ci... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 28.3.2017 Obsahuje fotku
Ja som tiez v kohaplante teraz nakupil a som takisto sklamany, broskyna takisto z Grecka a korenie tiez ostrihane a polamane, balene to bolo ako u vas, ale najviac ma dostalo, ked mi poslali rakytnik za 6,5€, a vysoky bol cca 5cm (dufam ze... celý příspěvek >
Určení názvu orchideje, 22.3.2017
Miltonia
Kde koupit (zasláním) špičkové nové rezist. odrůdy na A2?, 8.3.2017 Obsahuje fotku
Kvalita bola dobra, spiciak, pre mna vyhoda ze korunu si zalozim kde chcem, predpokladam ze zdroj je fytos, aspon na visacke je CZ.
Kde koupit (zasláním) špičkové nové rezist. odrůdy na A2?, 8.3.2017
Skuste Lumigreen, maju Merkur na MM111, nie je to A2 ale je tiez bujnejsia. Na jesen tam este mali Admiral na M25, skuste im napisat ci sa tam niekde nahodou este nepovaluje :- ). Peter
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 23.2.2017
Dakujem vyskusam aj ja teda tuto kombinaciu, ten Horizon s Dithane sa strieka v akom stadiu? A ako sa mieasa ta zmes, je jedno s ktorou spravim ako prvu a potom do nej len pridam druhu zlozku?
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 23.2.2017
Dakujem pekne, pouzijem teda  to co bude po ruke :-), len ma zaujimalo ktory je ucinnejsi. Druhy postrek som planoval spravit ako som sa docital tu na fore kombinaciou Horizonom s Dithanen lebo som mal minuly rok aj suchu skvrnitost listov, a tymto... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika