Příspěvky uživatele - 64.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 23.2.2017
Co je lepsie pouzit SULKU alebo Kuprikol?. Mám totiž doma obidva :-). Dakujem. Peter
Preočkovanie starého vinohradu, 12.1.2017
Chcel by som sa opytat, ci by mi niekto nevedel poskytnut odrezky nejakeho rezistentneho vinica, chcel by som sa chcel pokusit naockovat stary vinohrad. Dakujem
Ako dalej po navrublovani, 13.11.2016
Dakujem velmi pekne za rady, pokusim sa nimi riadit, prave kvôli tomu hojeniu sa mi nechcelo hned odstranit zostavajuce vruble, tak ich teda skusim tlmit a jeden necham na pokoji nech si rastie :-) Peter
Ako dalej po navrublovani, 12.11.2016 Obsahuje fotku
Dobry den, chcel by som a opytat ako mam postupovat po navrublovani za kôru. Vsetky vruble sa mi chytili, a mam si teraz vybrat jeden najvitalnesji a ostatne odstrihnut uplne dole, alebo ist radsej cestou ze tento rok odstrihnem jeden, a... celý příspěvek >
Podpnik m25, 9.11.2016
To dufam ze nie a zostane aj mne na M25. :-)  pretoze som ho zasadil na nie prilis vhodnu zem pre M26, a hlavne chcem velky strom :-) Mna takisto v predajni presviedacli ze M25 a M26 je to iste :-) Viete mi povedat aky je rozdiel medzi... celý příspěvek >
Kde sehnat Admirál na silnější podnoži, 20.10.2016
:-) myslel som si. Dakujem za rady. Peter
Kde sehnat Admirál na silnější podnoži, 20.10.2016
pouvazu-jem nad tou M26, ak inde nezozeniem na tom bujnejsom podpniku (ide mi skorej o princip ak v cechah stoji cca 6euro na m7 a u nas 23€ sa mi zda dost velka marza) No vas stromcek vypada dobre na tej M26, no mozno vyskusam tu m26 ako sa... celý příspěvek >
Kde sehnat Admirál na silnější podnoži, 20.10.2016
Tak to mate super, ja som ich tiez oslovil ale na slovensko neposielaju :-(. U nas na Slovensku ich ma v ponuke len limbach ale cena je dost uletena (23e za prostokorenny stromcek), ak nezozeniem inde tak ho mozno kupim, co mi zostava... Ak... celý příspěvek >
Vysadba kontajnerove stromceka, 9.10.2016
OK, aspon som mudrejsi :-) Som si myslel ze ked tak rastu len v korene v nadobe tak potom je ich lepsie rozprestriet do stran (aby neboli zatocene do kruhu). Peter
Vysadba kontajnerove stromceka, 9.10.2016
Dobry den, pri vysadbe kontajnerovych stromcekov, je treba po vybrati z kvetinaca/kochlika korene resp. korienky aj povytahovavat z toho balu?, eventualne aj nejaky zakratit alebo to len jednoducho vybrat z nadoby a zasadit a nic... celý příspěvek >
Podpnik do suchej piescitej pody, 8.9.2016
Dobry den, zahradu mam na zapadnom svahu, poda je viaecej menej pieskovita, sucha, je to v Bratislave pri devine. Vedeli by ste mi poradit vhodny stredne bujny podpnik pre jablone?  mm106 som sa docital ze niejo moc... celý příspěvek >
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 20.8.2016
Ja zase mam negativnu skusenost s nektarinkou, presne ako povedal recnik nad Vami, vacsina mi zhnije na strome, a ja velmi napadana hmyzom, takze uzitok z nej nieje ziadny - pojde von. Broskyniam naopak sa u mna dari. Takze u mna sa nektarinka... celý příspěvek >
Ostříhat rozvětvené letorosty?, 15.8.2016
Vesiaky a kypte som mal v zaciatkoch :-),len som si nebol isty ci sa mozu teraz strihat aj hrubsie konare, lebo doteraz som to strihal vsetko az na jar pri kvitnuti resp odkvitani. Tak pojdem na to teraz a uvidim buduci rok, ci to bola spravna volba
Ostříhat rozvětvené letorosty?, 15.8.2016
A da sa teraz v auguste na broskyniach strihat aj 2-3 rocne drevo, by som ju potreboval trosku skratit a zostihlit. Alebo radsej pockat az na neskoru jar. Dakujem
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika