Příspěvky uživatele - 234.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vetrani sklepa, kolisani teploty a vliv na jablka, 5.12.2018
Ideálny 'sklep' by bol taký, v ktorom sa teplota stabilne udržiava tesne nad 0°C a kolíše čo najmenej, je tmavý a s vysokou stabilnou vlhkosťou vzduchu. Taký má ale málokto. Tiež by tam nemali byť okrem jabĺk iné plodiny a už vôbec nie zelenina či... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 7.9.2018
Mičurinec: Budem to riešiť tak, že obraté jablká dám do pivnice a počkám kým sa ochladí. Čo už nebude trvať dlho. A nič sa nestane. IH
Sklizeň jádrovin 2018, 7.9.2018
Ešte dokončím fotky (prerušený príspevok). IH
Sklizeň jádrovin 2018, 7.9.2018
Na fotkách je stav niektorých odrôd jabloní v mojej záhrade k dnešku. Merkur, Rubinolu a Coxovu by som chcel zajtra už obrať, ak počasie dovolí. IH
Bohemia nepřekonaná, 20.7.2018
Možno to naozaj nie je odroda do (príliš) teplej oblasti. Vo vašej teplej oblasti južného Slovenska by som sa zameral okrem jabĺk aj na figy, hurmikaki, kiwi, mandle. Tieto by u vás určite dozreli.
Plodové myrobalány, 19.7.2018
Podle mého je Malvazinka mimořádně atraktivní pro pilatku, takže bohatá úroda (u nás i několik přepravek) zpravidla přichází jen tehdy, když se dobře trefíte s postřikem. Je možné že Malvazinka je atraktívna pre pilatku ale určite sú oblasti kde... celý příspěvek >
Plodové myrobalány, 19.7.2018
Malvazinka je sice cizosprašná, ale její nízká plodnost - vcelku obecný jev - není způsobena nedopstatkem opylovačů. Kvete vždy hodně, ale většinu iopylených plůdků shodí. Je to presne tak, mám Malvazinku asi 16 rokov. Je naštepená na jednom... celý příspěvek >
Kalipso, 19.7.2018
Ako je na tom Kalipso s odolnosťou na moníliu plodov a šarku? Dozrieva až po Katinke spolu s Čačanskou lepoticou? Katinku aj Čačanskú lepoticu mám. 
Kadeřavost broskve - co s tím teď?, 30.4.2018
A ako je to s jarným moníliovým úžehom u marhúl? Stromek tiež uhyne? 
Kadeřavost broskve - co s tím teď?, 30.4.2018
Dajú sa broskyne pestovať aj bez postreku proti kučeravitosti? Čo by sa stalo keby som nepostrekoval ani raz v roku?
Vysev paprik, 10.3.2018
Je to odroda Zlata. Slovakia a Korál su uz tyzden vonku, aj minuly rok som sadil to iste a vsetko vyslo naraz. Par dni ich este necham, ale pre istotu som to znova. Zeminu som bral na viackrat, tak mozno sa tam dostal aj nejaky hmyz, lebo par tych... celý příspěvek >
Rajčata LSL, 12.2.2018
Len drobné upresnenie - skratka LSL znamená LONG SHELF-LIFE (shelf = polica, regál... skladovanie). Označuje dlhú skladovateľnosť (trvanlivosť) pri zachovaní kvality a používa sa najmä v súvislosti s potravinami. IH
Veharda, Veselka, Barbora, 7.7.2017
Pan Petr ako je na tom Veharda s moníliovou hnilobou? Tiež je tak citlivá ako Veselka?     
Slivoně 2017, 21.5.2017
Ing.Fidla: Nem Komárom. Š-U-R-A-N-Y. IH
Vyžrate puky na jabloni, 11.4.2017 Obsahuje fotku
Kvetné puky jadrovín poškodzuje kvetovka jabloňová a kvetovka hrušková (květopas). V takom prípade by Ste ale mali nájsť v pukoch ich larvy. Na foto 1 a 2 poškodenie kvetných pukov kvetovkou hruškovou. Ďalším možným pôvodcom môže byť obaľovač... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika