Příspěvky uživatele - 138.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je broskvoni, 30.10.2016
Dekuji vam obema za rady. Myslite to osetreni tak, ze mam oskrabat/orezat vse co je cerne a rekneme "chycene" az tesne na zdrave drevo, pote nastrikat kuprikolem ve stejne koncentraci jako proti kaderavosti a nakonec zatrit balzamem. Pochopil jsem... celý příspěvek >
Co je broskvoni, 30.10.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co je na mé cca. 4 leté broskvi? Viz. fotka. Bylo to menší, ale postupně to roste stejěn jako strom. A také prosím o radu čím ošetřit. Napadá mě štěpařský vosk nebo balsám. Díky za radu od zkušenějších nežli jsem... celý příspěvek >
Tečkaté listy jabloně, 10.7.2016
Pokud to pomuze, muzu nafotit i dalsi fotky. Diky m.
Broskvoň Stark red Gold, 16.6.2016
Děkuji za kompletní odpověď. michal
Broskvoň Stark red Gold, 16.6.2016
Zdravím, pokud je na štítku uvedeno Broskvoň - Stark Red Gold, tak se jedná o nektarinku Stark Red Gold? Nebo skutečně taková broskvoň (chlupatá ;-))existuje? A co čekat od podnože BSB-1. Díky za odpověď, michal
Zelene prace, 11.6.2016
Zdravím, připojím se s dotazem. Prosvětlujete = vylamujete některé listy kolem hroznů i v této době? To je ještě před květením? Díky m.
Reva v suché zemi, 10.6.2016
Zdravim, pripomenu se o vase nazory. Diky moc, michal
Reva v suché zemi, 29.5.2016
Zdravím, rád bych se zeptal na Váš názor. Mám místo u jižní zdi a zvažuji, že bych tam dal révu. Problém je, že nad tím je přesah střechy cca. 1 metr, takže pod tím neroste ani tráva, je tam sucho a neprší tam. Réva je známá tím, že má dlouhé... celý příspěvek >
Líska červenolistá kroucená - oříšky?, 24.4.2016
Zdravím, mám keř červené kroucené lísky. Letos má první jehnědy. Dají se i z kroucených lísek sklidit nějaké oříšky? Nečekám velkou úrodu, ale aspoň něco symbolického. ;-) Máte někdo kroucenou lísku? Moje odrůda je kroucená Red Majestic.... celý příspěvek >
Muchovník - jakou odrůdu, 12.4.2016
Dekuji vsem za odpoved. Nakonec jsem vybral olsolisty Obelisk. Tak uvidime, uz se tesim na prvni sklizen. ;-) Michal H.
Muchovník - jakou odrůdu, 10.4.2016
Dobrý den, prosím touto cestou o radu. Mám na zahradě v koutu více v polostínu místo na jeden keř Muchovníku. Je vhodný polostín? Doporučíte mi prosím odrůdu, která je: 1) plně samosprašná (mám místo na 1 keř) 2) nevadí ji slunce... celý příspěvek >
Nízký ořešák, 27.11.2015
Tady jsem ho kupoval u pana Vaňka. Je to Mars, podnož nevím, ale není královský. Ozvěte se jim, určitě Vám řeknou více. M.
Stanley vs. Tipala, 10.9.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jsou vhodnými a vzájemnými opylovači slivoň STANLEY a žlutá TIPALA. Mám je vedle sebe, letos mají 4 roky, letos první úroda STANLEY 10 velkých švestek a TIPALA 3 velké švestky. Jsou vhodnými vzájemnými... celý příspěvek >
Nízký ořešák, 5.9.2015
Dobrý den, existuje nějaká menší odrůda ořešáku? Velikostně někde 5-6 metrů výšky a 4-5 metrů šířky. Nutně samosprašná (mám místo jen na jeden strom a nikde v okolí jiné nejsou). Nebo jde nějakou odrůdu udržet v těchto... celý příspěvek >
Zlomená jabloň, 26.8.2015 Obsahuje fotku
Dal jsem na vas. Drat nahradilo obinadlo. Jeste jsem zpevnil fixaci a ted uz jen cekat. Drat co je na fotce, je jen pojistka. ;-) Drzte palce, za rok dam vedet, jak jsem dopadl. Dekuji, Michal
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika