Příspěvky uživatele - 234.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ingrid Marie, 2.4.2018
94.40: Vyjadrenie dr.Vysloužila že "chuť rozhodně neurazí" treba brať ako kompliment danej odrode 😉. Na fotkách máte o nej zopár informácií. Je to pomerne stará odroda, pôvodne považovaná za semenáč Coxovej renety, neskôr bola identifikovaná... celý příspěvek >
Topstar plus, 13.11.2017
Vy máte pán Petr lepšiu polohu pre pestovanie Presenty ako mám ja. Presenta je dobrá odroda ale potrebuje aj dobrú polohu. Jej vysádzanie v chladnejších polohách nemá význam. U mňa posledná odroda ktorá spolahlivo dozrieva je odroda Elena. Elena je... celý příspěvek >
Topstar plus, 13.11.2017
Katinka sa šlachtiteľom naozaj vydarila o tom niet pochýb.     Jano
Staré a zapomenuté odrůdy meruněk, 13.11.2017
Na Brněnsku se začaly množit staré, téměř zapomenuté odrůdy meruněk, Hajanská hraběcí, Viktoria Hamanova, Bohutická, Bohutická ananaska, Miroslavská a Želešická (údajně je v květu mrazuodolná až do -7°C).Možná se v budoucnu objeví i další jako jsou... celý příspěvek >
Topstar plus, 13.11.2017
Ja považujem za najvydarenejšiu nemecká slivku odrodu Katinka. Je dobre odolná šarke, moníliovému úžehu a monílii plodov. Chuťovo síce nedosahuje takej kvality ako Gabrovská, Čačanská rodná, Hanita alebo Toptaste ale je odolnejšia na choroby ako... celý příspěvek >
Neplodící višeň, 9.7.2017
Ja mám podobný problém s odrodou GEREMA. Táto višňa bola zasadená na jeseň v roku 2011, tento rok mala množstvo kvetov a aj napriek tomu mala len 12 plodov. Minulý rok to bolo asi 10 plodov. V mojom okolí v čase kvitnutia tejto višne už žiadna iná... celý příspěvek >
Harlayne, 9.7.2017
Marhule sú od Trenčína na sever pozdĺž rieky Váh kompletne bez plodov.Čerešní trochu bolo ale to bolo len minimum z toho čo býva v iných rokoch, vlašské orechy majú plody ale len tie čo sú zasadené medzi domami, v otvorenej krajine zmrzli kompletne v... celý příspěvek >
Jak daleko pálivé papriky od nepálivých, 18.5.2017
Celkom so zabudol na krizenie a dnes som posadil do dvojriadku jeden riadok barani roh barkol a do druheho papriku slovakia. Mozem si byt isty ze ta slovakia nebude palit? Co si pamatam, ze na tohtorocnu urodu by to nemalo mat vplyv, az rastliny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika