Příspěvky uživatele - 211.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Polievanie borůvek a podobných rastlín, 2.5.2018
To by mne docela zajímalo, jakým jedem máte natřenou střechu a co by se mělo uvolňovat.  Vodu můžete změkčit třeba převařením, voda bude dokonale sterilovaná a nehrozí pak žádná nákaza borůvek. A borůvky budete mít zaručeně bio.
Funkční postřikovač na malou zahradu, 25.4.2018
Solo s otočným nástavcem vypadá dobře a k tomu ještě nějaká produžovací tyč. Asi do toho půjdu. 
Funkční postřikovač na malou zahradu, 25.4.2018
Mám malou zahradu, pro menší postřik používám ruční Gloria Hobby 100 a na stromky postřikovač s tyčí HECHT 405. Oba více méně sice fungují, ale to je asi všechno. Hlavně trysky jsou shitové a spolu s malým tlakem je roztřik poměrně nekvalitní. Další... celý příspěvek >
Zapěstování kmínku révy - 1.rok, 18.4.2018
Mám jen pár kusů révy, ale podle toho co jsem nyní dočetl, tak růvek má následující funkce. Chrání před mrazem, chrání před spálením od slunce a před vyschnutím roubu. Zdá se mi, že všude píšou, zahrnout, aniž by bylo vysvětleno proč. Pokud... celý příspěvek >
Zapěstování kmínku révy - 1.rok, 17.4.2018
Zdravím, taky mne to zajímá, jaká je hlavní funkce růvku a jestli je nezbytně potřeba. Všude se píše, zahrnout, ale výhony jsou křehké, nerad bych je pak ulomil. První funkce je ochrana proti mrazu, to jsem schopen ohlídat dle předpovědi, v... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 21.9.2017
Dobrý den, taky by mne to zajímalo, jestli se dají specifikovat stolní odrůdy, které mají dlouhou výdrž na révě, aniž by zplesnivěly či jinak se zkazily. Předpokládám též PIWI a chuťově dobré. Ideálně, aby hrozny dozrávaly cca. na začátku září a... celý příspěvek >
Peronospora, má cenu ještě letos stříkat?, 28.8.2017
Na réve (Arkadia) se objevuje peronospora, spodní 1-3 listy na výhonu jsou již částečně žluté, další začínají. Hrozny jsou již skoro zralé, kvůli OL jsem proto ničím nestříkal. Stříkal jsem akorát preventivně 1x proti padlí v červenci. Nicméně... celý příspěvek >
Závěs, kolik oček?, 27.4.2017
Začátečník, dotaz pro zkušenější. Réva sázená loni, stolní odrůdy himrod a lakemont.  Je sázená u plotu, cílem je vypěstovat závěs, případně i pergolu, ve výšce cca 2m. Pozemek za plotem je směr jih a o cca. 80 cm výše, proto to honím do... celý příspěvek >
Sazenice - odlomení výhonů, 24.8.2016
Zdravím, další začátečnický dotaz. Délka jednoho z výhonů už přesahuje 2,5m, mám výhon rozumně zkrátit již nyní nebo až v zimě? Réva je u plotu, ještě si nejsem jistý jak to povedu, nejspíš vertiko. Děkuji.
Kolik jahod pro 3 člennou rodinu, 27.6.2016
Moje zkušenosti. Velmi úrodná, stejné množství jahod jako u jednoplodících jahod, ale vlastně nadvakrát. Nevýhody.  Málo tvoří šlahouny, bude problém s obnovou, pokud nechcete kupovat nové sazenice, či utrhat květy. Asi dost náročná na... celý příspěvek >
Kolik jahod pro 3 člennou rodinu, 14.6.2016
Také experimentuji, záleží jestli to budete jenom jíst nebo ještě z toho dělat marmelády apod.. Pokud jenom jíst a máte malou zahradu, odhaduji, že by mohly stačit tak 2-4 m2 a na tuto plochu bych dal tak 15-25 rostlinek.
Jahodník Anabel, 14.6.2016
Ok, asi tedy musím počkat a uvidím. Tak půlka jahodníků už kvete, ta druhá zatím ne, ta první půlka je bez šlahounů, ta druhá samej šlahoun. Hledal jsem i informace na internetu v cizině, pochází nejspíš z Francie, ale v podstatě celkem nic... celý příspěvek >
Sazenice - odlomení výhonů, 26.5.2016
Takže nejlépe nechat oba a někdy za rok v únoru ten slabší zkrátit na 2 očka?
Sazenice - odlomení výhonů, 26.5.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, vysadil jsem pár rév, potřebuji vytvořit co nejdelší kmínek. U dvou sazenic si nejsem jist, silnější výhon roste z loňského výhonu, ale nejdřív směrem dolu (první očko asi zmrzla), a druhý slabší výhon rostoucí "rovněji". Viz... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika