Příspěvky uživatele - 234.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asimina Triloba, 12.4.2019 Obsahuje fotku
Teta Jana: Moje Asiminy už kvitnú (foto). Tieto "zvončeky" (kvety) ešte výrazne narastú a sfarbia sa do bordovo-fialova. Pri Asimine nemám obavy z jarných mrazov - kvety zvládajú aj pokles pod -5°C. Listy, ktoré sú na mráz citlivejšie, vyrašia až... celý příspěvek >
Jedovate listi a stonky brambor?, 24.11.2018
Nechcem Vám radiť, ale okrem postupu "trochu vymydlit" existuje aj variant "B" - záhradu si poriadne oplotiť. A prípadne to ešte poistiť najlepším priateľom človeka - hoci aj maličkým. IH
Které jablko považujete nyní (v listopadu) za nejchutnější?, 24.11.2018 Obsahuje fotku
117.245: "Orion, Luna, Opál, Sirius všechny velmi dobré...". Veď práve. Velmi dobré. Ale Golden... aby som parafrázoval paní Lídu: Golden je prostě Golden. Náročnosť pestovania beriem ako výzvu, odrody ako dotyčný Golden Del., plus Jonathan, Coxova... celý příspěvek >
Pumiselect podpník, 24.9.2018 Obsahuje fotku
Pumiselect, nazývaný aj Rhenus 2, je podpník vyvinutý v Nemecku v r.1992. Nie je to kríženec, je to druh Prunus pumila, rastúci pôvodne v Severnej Amerike, tam nazývaný "sand cherry" - od toho je odvodený český názov Višeň písečná. V slovenčine sa... celý příspěvek >
Red Delicious, 24.9.2018
Mutácie - klony. IH
Kdy pálit hruškový kvas, 11.9.2018
Zdravím, potřeboval poradit se svou situací, všechno jsou to sudy s hruškama (snažím si jednotlivé sudy evidovat, ale jsem hlava sklerotická a dost údajů mi chybý). 1. sud - datum založení a původní cukernatost neznámá, ale určitě už to budou... celý příspěvek >
Identifikace kaktusů, 16.6.2018 Obsahuje fotku
Poprosím o radu čo to môže byt je mu už koniec alebo sa dá zachrániť spravilo sa to akonáhle som ho kúpil polial a na druhý deň som mu dal hnojivo tekuté v predpísanom množstve. Je to mekke a zdá sa mi že už mu to vyzralo celu tu časť a rozširuje sa... celý příspěvek >
Melodie na M9, 5.12.2017
Pán Hlavatý čítal som tu v nejakej diskusií že odroda jablone na slaborastúcom podpníku dozrieva skôr ako tá istá odroda jablone naštepená na silnejšom podpníku. Ale ako je to s kvitnutím rovnakých odrôd jabloní na slabých a silných podpníkoch?... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 26.10.2017
Ja ešte asi počkam s vysadbou aj keď počasie nema byť najlepšie najbližsie dni, do 15 novembra je dosť času
Jabloň Lucy, 16.10.2017 Obsahuje fotku
Lucas: Na Vašej fotke je žltoplodá odroda ktorá už dozrieva. Lucy to s určitosťou nie je. Prikladám fotky mojej Lucy - už v auguste boli plody ružovočerveno sfarbené (foto 1). Pri oberaní koncom septembra boli celočervené (foto 2) - takýto rozdiel... celý příspěvek >
Topaz, 5.5.2017
K tej chorobe krčka u odrody Topaz: bolo to tu už rozoberané na inom vlákne, skúsenosť s tým mali viacerí. Ja som to pri Topaze zažil 2x v mojej záhrade a raz či dvakrát aj inde, vždy išlo o niekoľkoročné Topazy na M9, ktoré začali nevysvetliteľne... celý příspěvek >
Šittův řez - 1. rok?, 23.4.2017 Obsahuje fotku
Petr Hrdina: Ak by sme chceli byť terminologicky presní, tak hovoriť o Šittovom reze rok po výsadbe je - mierne povedané - nepresné (a spájať Šittov rez s terminálom je už úplne "mimo misy"). Za Šittov rez sa považuje včasné letné skrátenie bočného... celý příspěvek >
Veharda, Veselka, Barbora, 22.3.2017
Paľo tu chváli odrodu Velita.Má niekto zasadenú túto odrodu? 
Chrudimská, 21.8.2016 Obsahuje fotku
Mnohé príspevky týkajúce sa sliviek (nielen Chrudimskej) referujú o veľkom rozsahu moníliovej hniloby plodov. Z toho som trochu prekvapený, moja stará slivka (zrejme Bystrická) má síce šárku, ale je prakticky bez moniliózy plodov, tie takmer vôbec... celý příspěvek >
Totálne neškodný herbicíd, 21.8.2016 Obsahuje fotku
A tu je v plnej kráse. :-) :-) :-) - foto č.4 :
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika