Příspěvky uživatele - 12.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov pstruhov, 14.6.2019
Hmm, tak to jste nejenom velice šikovný řemeslník a projektant ale i ukázněný diskutér. Tak to já jsem to smazání odkazu na rajče bral za ideologickou cenzuru. Žádnou reklamu jste tam nedělal pouze dával odborné nezávadné foto. Přestávám tomuto světu... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 24.4.2019
No tak tu máme stejný názor. Já jsem také přesvědčen, že dnové sání v chovné nádrži je nejlepší řešení. Ale zase když se dívám na krásně čistou vodu Duháka ve svých chovných nádržích tak musí asi vědět proč je názoru, že dnové sání v chovné nádrži je... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 24.4.2019
Tak potom ten názor Duháka na dnové sání je zaujatý:  1. Je jedno jestli krmení leží na dně nádrže nebo v dnovém sání 2. Proč by krmení v dnovém sání v něm mělo zůstávat? Přece proud vody jej nasaje a vyplaví ven do filtrační... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 22.4.2019
Ano tak jak uvádíte odkaz tak to fungovat bude. Ale tím, že jste si to dělal od základu sám, měl jste to vylepšit tím dnovým sáním. Trubka by nepřekážela v nádrži s rybami a princip by byl stejný akorát trubka s provzdušněním by byla mimo nádrž s... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 18.4.2019
Jenom na fotce není vidět sání vody dnem a když jste to celé dělal od základu sám proč jste ho tam neudělal?  Mít možnost odklalovat dno je velký komfort a vzhledem k Vaší řemeslné zručnosti by to neměl být problém..
Vodní Hyacint, 7.4.2019
 To je velký problém, který letos dá výraznou výstrahu. Je zajimavé, že si to uvědomují pouze občané v ne vedoucích funkcích.
Chov pstruhov, 29.3.2019 Obsahuje fotku
Díval jsem se na netu na přepravní bedny a do kufru auta se mi zdá být nejlepší od Ekory Jihlava. Rozměr : Délka 900 mm Šířka 600 mm Výška 450 mm Objem 240 l Kdybych přidal vzduchování kolik myslíte, že bych v ní bezpečně převezl... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 27.3.2019
A v čem se to vozí aby ryba vydržela?  Mátenádherně čistou vodu na fotkách.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika