Příspěvky uživatele - 59.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opakované použití substrátu, 5.5.2019
Katka, bez foto ťažko radiť a ani z fotiek to často nejde jednoznačne určiť tých chorôb a porúch je v súčasnosti neskutočne veľa. Či už hubovitého pôvodu, bakteriózy, alebo iba fyziologické poruchy. Mne vlani v júli vypukla nejaká bakterióza, nemohla... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 3.5.2019
Vyzerá to na niečo hubovité, možno Verticillium Dahliae, alebo Verticillium albo-atrum, ale nedá sa to presne určiť, niektoré druhy rajčín nemajú dostatočnú rezistenciu.Možno je to len fyziologická porucha- čo sa mi zdá ale menej pravdepodobné.... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 2.5.2019
Milane, Igelit nie je dobrý, radšej použi kartónové krabice, papierové vrecia alebo textil- deky a pod. Mám odskúšané, pod igelitom zmrzli, ale hoc aj pod obyčajnými novinami prežili. Veľa šťastia.  Eva T..
Rajčata 2019/2, 2.5.2019
Pan Milan, tak tú intenzitu obrastania som doteraz až tak nesledovala, v skleníku pestujem cherry a koktejlové na 2-3 výhony, niekedy nechávam i viac.Od Sema som pestovala PollicinoF1, BibiF1, Datlo, Bejbino F1 a od Moravoseedu Mandant F1,Charmant... celý příspěvek >
Rajčata kvetou za oknem, 1.5.2019 Obsahuje fotku
Ten Minigold by mal byť, keďže je to kríčková odroda kompaktnejší, našla som obr.na nete, pridávam ho. Ja som Minigold doteraz nepestovala, tak neviem posúdiť. Pridávam foto 2 kríčkových Mongolskiy Karlik z výsevu v decembri a Hoffmanns... celý příspěvek >
Rajčata kvetou za oknem, 30.4.2019
Určite presadiť do väčších kvetináčov aspoň 6-8 l. Skúste predtým otrhať spodné zažltnuté listy, ranky nechať zaschnúť posadiť do širších a hlbších kvetináčov po ležiačky, príp. opatrne stočiť aj troška do špirály- pustia korienky aj zo stopky a... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 29.4.2019
Čas síce mám ako dôchodkyňa, s peniazmi je to biedne a aj zdravie neslúži ako kedysi, ale tieto pokusy s rajčinami sú mojim koníčkom.  Vladimíre, škoda že nemáš výhodu záhrady pri rodinnom dome, aby si mohol parenisko denne kontrolovať. Ale... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 29.4.2019
Vladimíre, ako sa darí tvojim determinantným rajčinám v parenisku? Mne dozrel prvý Mongolskiy Karlik,42 days konečne nasádzajú plody, pekné pevné, kompaktné kvitnúce sú Hoffmans Rentita a Siberian Superior. Olomoucké nízke zrejme nebudú vhodné do... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 29.4.2019
Pekné, Mimo, dobrý nápad je aj tá stienka z tvárnic za rajčinami, ak je zo severu, chráni trocha pred vetrom a cez deň naakumuluje teplo na noc.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika