Příspěvky uživatele - 234.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez marhule, 15.11.2016
Myslím že nie, v článku autor píše, že treba preferovať rez v období vegetácie, predjarný len ak nebol letný rez spravený, aj to len limitovane. Fotky boli robené v predvegetačnom období podľa mňa úmyselne - kvôli lepšej názornosti. Keďže článok je... celý příspěvek >
Letní hruška na pálení, 15.11.2016
Pre p.Rafaela. Na Vaše želanie pridávam fotky s kompletným textom toho článku o zavlažovaní ako ochrane pred mrazom. Prvá strana bola v tom predch.príspevku, ďalšie idú za sebou na foto 1-2-3. (Ak by sa to nedalo prečítať tak dajte vedieť). S... celý příspěvek >
Fuji, 10.8.2016 Obsahuje fotku
Pre viktor viktor: Zdá sa že Fuji na semenáči nepestuje nikto (čo nie je dôvod to neskúsiť). Ja mám Fuji na MM106 a plody bývajú dosť veľké. Teraz na konci prvej dekády augusta vyzerajú takto (foto). Oberať ich budem cca o 2 mesiace. Skúsení... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 10.8.2016
Preboha nerobte paniku a hlavne neočakávajte odumieranie. Nič nevysádzajte, žiadny čas nestratíte. Neznamená to, že problém musí nastať, v ČR aj SR rastú v záhradách tisíce Topazov dlhé roky a ich majitelia sú s nimi prevažne spokojní. To že choroba... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 10.8.2016
Myslím že v prípade Topazu je to z núdze cnosť, pretože Topaz na slaborastúcich podpníkoch (najmä na M9) často trpí špecifickým ochorením krčka podpníka nejasného pôvodu, ktoré vedie k odumretiu stromu. Tento problém sa tu predčasom rozoberal, myslím... celý příspěvek >
Ostruziny - nedozrete, resp. svetle miesta, 10.8.2016 Obsahuje fotku
Toto je tá potvorka - roztoč Acalitus essigi. S nedozretosťou ani vlahou to nesúvisí. Ochrana proti tomuto škodcovi bohužiaľ nie je doriešená. IH
Denisa, 13.7.2016
Z novodobých českých "se povedla" asi aj Jana, Blanka a Vladka (aj keď informácie mám skôr sprostredkované. Naopak, pri Dikolorke by som trochu protestoval, s tou mám osobnú skúsenosť a považujem ju len za slabší priemer. Zo slovenských odrôd sa... celý příspěvek >
Bergeval, 9.7.2016
Leskora je nenáročná odroda aj preto si ju cením.    Jano
Bergeval, 9.7.2016
Zdravím Jirko, tento rok bol na marhule zlý kvôli mrazu a kvôli moníliovému úžehu, dosť odolná na mráz je Kioto ale ako tu už nedávno niekto písal je to odroda skôr na spracovanie v tom mu určite dávam za pravdu.Ako u Vás obstala Leskora?  ... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2016, 9.7.2016
Kioto je pán Martin samosprašná a je naozaj veľmi odolná na mráz.Ako sa darilo u vás Leskore? Mali ste na nej popraskané plody?    Jano
Orangered, 9.7.2016
Máte peknú úrodu Orangeredu pán Martin, ako je na tom u vás Orangered s odolnosťou na moníliovú hnilobu plodov? Potrebuje táto odroda pred zberom postrek proti tejto chorobe alebo jej odoláva?    Ďakujem Jano
Tomel pro republiku, 5.6.2016 Obsahuje fotku
Hurmikaki (tomel). Listy má tmavozelené, veľké, voskovo lesklé a bezpochyby obstojí aj ako dekoratívna, ozdobná drevina. Navyše takmer žiadna starostlivosť. Žiadne vošky, žiadne obaľovače, žiadne postreky. Absolútne eko-bio. Podobne aj figovník.... celý příspěvek >
Nápoj z bazových kvetov - poznáte recept?, 31.5.2016 Obsahuje fotku
.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika