Příspěvky uživatele - 230.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu kanadské borůvky?, 24.3.2019
Ještě dovětek proč to vlastně píšu, taky mám jen normální na zahradě jako pisatel přede mnou, ale jednu sezónu jsem měla od jara do podzimu část rostlin právě v 25litrových květináčích (normálních plastových s podmiskou), které dostaly stejnou péči... celý příspěvek >
Jakou odrůdu kanadské borůvky?, 24.3.2019
Zdravím, já tedy nikdy o samosprašné neslyšela. Hezké popisy "normálních" odrůd má na stránkách Havliš.  Jen k tomu samozavlažovacímu truhlíku, mohl by to být problém, borůvky nesnášejí přemokření, takže byste stejně musela zalévat míň a... celý příspěvek >
Broskvoň na Myrobalánu, 20.3.2019
je tu starší diskuze Broskev na myrobalánu z roku 2007 se zajímavými fotkami jinak neporadím, taky mě to letos čeká poprvé
Ukrajinské broskvoně, 19.3.2019
Ano, tyhle tři a Sočnaja mají v Spomyšli (obecné informace), v Kohaplantu a jednom Lotyšském šopu (víc informací a víc superlativ). Informace udávají že by mělo jít o nejvíce mrazuodolné odrůdy snad vůbec a s velmi brzkým dozráváním a přitom... celý příspěvek >
Mladá třešeň, špatný řez, 19.3.2019
Přesně jak píše pán nade mnou, jen bych z toho nedělala úplně špičák ale spodní větve bych zakrátila na 20 nebo 30 cm, aby vznikl otočený deštník jako u povýsadbového řezu.  Určitě velký kůl, pevnými úvazky k bambusu si zaškrtíte či... celý příspěvek >
Ukrajinské broskvoně, 19.3.2019
Před časem tu psal pán co má bezejmennou broskvoň z Kazachstánu, není tu? Zajímala by mě zkušenost s druhy z těchto víc drsných podmínek a jak se chovají v našich podmínkách.
Zahradnictví Spomyšl, 18.3.2019
ad broskvoně a dodavatelé, teď mi došlo že když jsem objednala něco, co mají v celém česku a slovensku v nabídce jen oni a kohaplant (který zde má dost nedobré reference), tak asi berou od stejného dodavatele a mám se na co "těšit"..  od... celý příspěvek >
Ukrajinské broskvoně, 17.3.2019
Zdravím, mám na mysli ukrajinské a litevské broskvoně, např. MAIRA, SHEVCHENKO nebo DNEPROVSKYJ. Má někdo zkušenost nebo je natolik dobrý rusista že může zjistit něco o jejich odolnosti / náchylnosti k nemocem? Údajně mají být nejvíc mrazuodolné a... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 16.3.2019
Já googlila odrůdu, nejdřív skladem, za pět minut nemají skladem, za deset minut mají, za patnáct minut nemají.. Jak říkal Šimek s Grossmanem s tím zavináčem na oknem: "když se to opakovalo po desáté, začalo mi to být nápadné"... Jsou funkční... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 16.3.2019
Zdravím, povšiml si taky někdo že se ve Spomyšli zřejmě zbláznili? Naskakují dvoje úplně stejné webové stránky, lišící se pouze koncovkou (cz a de), úplně stejná grafika, jiná nabídka stromků, dvě různé firmy v obchodních podmínkách, ale stejná... celý příspěvek >
Příprava skleníku na sezonu, 13.3.2019
Zakrývat není třeba, jen rozhodit a zarýt a zalít (nebo zalít i před rozhozem aby byla půda vlhká).. jestli budete dávat teď v půlce března dusíkaté vápno, v půlce dubna ten cererit a v půlce května sázet, možná hodně zalévejte i ten cererit, aby... celý příspěvek >
Příprava skleníku na sezonu, 12.3.2019
Ještě dovětek, možná jsem napsala blbost a někdo mě opraví. Mezi dusíkatým vápnem a hnojivem a sadbou musíte mít opravdu odstup časový, vápno a hnojivo brzo po sobě se tříská, vápno z hnojiva vymlátí nějaké živiny, a malý odstup mezi vápnem a/nebo... celý příspěvek >
Příprava skleníku na sezonu, 12.3.2019
Zdravím, asi tak jak to píšete, moc to ale nehroťte (teď se s tím budete piplat a pak se vám celá úroda během týdne spálí, uschne nebo ji něco napadne, tak to dělejte hlavně pro radost) Začněte od hlíny, vytrhat a zrýt, mezi dusíkatým vápnem a... celý příspěvek >
Příběh jedné třešně, 11.3.2019
Zdravím, jste-li tady, jak to se stromečekem dopadlo? Ustál přesazení? A máte-li fotku, můžete vložit? Jak vypadá starší Grace star na gisele nebo jiné malé podnoži?
Napadený turkestánský brest, 25.2.2019
Díky za pokyny. To jste mě nepotěšil.  Stínící plachtu jsme tam měli, sousedi s ní měli problém že se na ten hnus nebudou dívat. Rákosové rohože rozebíral vítr. 1,5metrové thuje záhadně ochořely a pošly (manžel identifikoval na rostlinách a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika