Příspěvky uživatele - 146.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popraskaný krb, 30.1.2019
Ano, celé topeniště včetně klenby ze šamotek a žáruvzdorné malty, potom už klasická malta a obyč. cihle..
Vari, motor Jikov chcípá, 27.1.2019
Dřív, než začnete vrtat dírku do víčka nádrže, zkontrolujte palivovou cestu do karburátoru.Nestačí dotíkat benzín.  Zaměřil bych se hlavně na filtry paliva, Tkus a palivový kohout, ten hlavně, bývá ucpané to očko, na kterém je hadička. Taky to... celý příspěvek >
Popraskaný krb, 25.1.2019
OK, tohle mě taky mohlo napadnout :-(. No nic, vyškrábu popraskané spáry a zaspáruju znova, příště už budu roztápět pomalu.. Díky za reakci.
Popraskaný krb, 25.1.2019 Obsahuje fotku
foto4
Popraskaný krb, 25.1.2019 Obsahuje fotku
foto3
Popraskaný krb, 25.1.2019 Obsahuje fotku
foto2
Popraskaný krb, 25.1.2019 Obsahuje fotku
Ahojte. Prosím vás o radu. Během posledních dvou let jsem si stavěl ve volných chvílích krb s udírnou. Podotýkám, že nejsem zedník, nicméně jsem se snažil opravdu nic neošidit a dělat vše co nejlépe. Dnes jsem dělal první zátop, a krb mi začal... celý příspěvek >
Odvod kouře z udírny, 3.9.2018 Obsahuje fotku
Kolmo ne, pod úhled 45 st. viz náčrt..
Jak stříhat hroznové víno, 21.9.2015
Dobrý den.. réva začne "rodit" hrozny až tak po 3-4 roce po nasazení... nemůžete čekat že zasadíte a porostou vam tuny hroznů... chce to trpělivost, čas a starání se o to :)
Co to je prosim?, 14.8.2013
aaa dekuji..dle googlu naprosto odpovida... tak to moc dobra zelenina nebude... toho bude treba se zbavit driv nez se k tomu dostane nejake ditko ci zvire... to by me zajimalo kudy se to k nam dostalo...
Co to je prosim?, 14.8.2013 Obsahuje fotku
zdravim ve spolek... i kdyz se zahradniceni a pestovani vseho mozneho venuji docela dlouho a aktivne tak me letos prekvapila rostlina (asi zelenina? - proto doufam ze jsem ve spravne rubrice) co mi vyrostla... strkam do zeme pecky ze vseho mozneho i... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 11.8.2012
Je dobrá na paleni JOJO? Voní? Děkuji
Nákup jehličnanů přes internet, 15.4.2012
Chci vysadit různé druhy jehličnanů na zahradu-borovice, smrky,jedle... máte někdo zkušenost s dobrým internetovým obchodem, který dodá kvalitní sazenice?Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika