Příspěvky uživatele - 36.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A je po meruňkách, 23.3.2020 Obsahuje fotku
Mimo meruňky mám malý stromek nektarinky která už kveta, tak jsem jí udělala takový stan z netkané textilie a igelitu na malování, jsem na ni zvědavá jak to zvládne. Jak ale vysvitne slunce musí se jí udělat ve stanu trochu průvan aby se neuvařila,... celý příspěvek >
Papriky 2020, 5.2.2020
Také jsem jednou zasadila papriky do třetiny kelímku a pak zasypávala v domnění, že budou dělat kořeny po stonku jako rajčata ale nic nepustili a celou dobu v podstatě živořili v té třetině hlíny, což jsem zjistila až při výsadbě ven. Nevím jestli to... celý příspěvek >
Poškozené plody ostružin, 14.8.2019
Úplně stejné defekty máme na ostružinách také každý rok, jsou na přímém slunci, dostatečně zalévané a hmyz - hlavně vosy se objevují až na zralém ovoci. Je to i na plodech které jsou stíněné takže popálení od slunce není pravděpodobné. Nevím si s tím... celý příspěvek >
Papriky 2019, 24.1.2019
Super paprika, pěstuji ji venku v 400m jen pod textilií - v posledních letech spíš aby se nespálila od slunce než kvůli zimě, vysoké výnosy a z talířů zmizí jako první - mohu doporučit Lenka
Neduživá nektarinka, 24.5.2018
Děkuji za rady, vím že s ní budou asi problémy ale chtěla jsem to zkusit. Normálně bych zkusila jakoukoliv broskvoň, jsem na ně ale bohužel alergická takže zkouším něco nechlupatého Lenka
Neduživá nektarinka, 23.5.2018 Obsahuje fotku
Jsem v oblasti broskvoní absolutní začátečník.Loni zakoupená nektarinka začíná vypadat nezdravě. Proti meruňce, která je vedla má listy poněkud světlé, zažloutlé, trochu flekaté, dost listů i opadalo. Byla 3x ošetřena proti kadeřavosti a i přesto se... celý příspěvek >
Přikrývání stromků, 26.2.2018
Tak proto je to pro mě neznámá informace - Blesk nečtu a Novu nesleduji. Jinak dle mého laického názoru jsem s Vámi zajedno - celý den do pytlíků praží slunce a ohřívá vzduch u pupenů aby to mohlo v noci krásně zmrznout, protože ten pytlík to... celý příspěvek >
Přikrývání stromků, 26.2.2018
Včera při vycházce se psem jsem v zahradách hojně viděla koruny mladých stromů přkryté např. igelitovými taškami, napínacími prostěradly, hadry... Myslíte, že to má nějaký vliv na strom při současných mrazech? Ptám se proto, že mám na podzim čerstvě... celý příspěvek >
Opad květů, 22.4.2010
Dobrý den, mám v plném květu meruňku ale skoro všechny květy opadávají, ne jako po odkvětu ale jako kdyby je někdo otrhal i se stopkami(což není možné). Dělala to už loni i když ne v takové míře. Nevím si s tím rady. Lenka
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika