Příspěvky uživatele - 124.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej do staršího Briggs Stratton, 24.10.2018
Zkuste poté nožema pootočit když to je nasazeno s řemenem, mělo by s tím jít pootočit, pak zbývá jen spojka nožů.
Olej do staršího Briggs Stratton, 24.10.2018
Olej se má používat 10W30,ale pokud jste nastartoval,10 min. to běželo a je schopen se rozjet, tak je chyba v odporu nožů-točí se vůbec volně bez hnacího řemene?
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 19.8.2018
V Německu jsou zákazníci jako tady, někdo je skrblík a jiný vyžaduje kvalitu.Pro ty první je tu hecht, pro ty druhé např.honda, více by jsem to neřešil.Rozdíl je v tom, že u Hondy jeden produkt z deseti může mít závadu, u hechtu jeden z deseti může... celý příspěvek >
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 17.8.2018
Ty testy jsou jaké jsou.Víte jak probíhá Dtest sekaček?Mívají to tam popsáno a je to uživatelský názor 2-3 lidí s minutovým sekánín.Já Vám dám radu ze čtvrt století zkušenosti se sekáním, jsem strojní technik a mechanik se znalostí obrábění... celý příspěvek >
Mazivo do mechanické převodovky pojezdu sekačky, 10.6.2018
Může být i mazivo do úhlového převodu, pokud převodovka netěsní a hypoidní olej se neudrží.
Kotouč z přímočaré pily do křovinořezu, 28.5.2018
Zranění je vždy se spoluúčastí obsluhy, pokud se nedodrží bezpečnostní předpisy a není zaviněno další osobou.Ať už vědomě nebo díky malé informovanosti o možných následcích 🤕
Zahradní traktor Honda vs Husqvarna, 22.5.2018
Husqvarnu už ani zadarmo, stála mě bezmála 100tis.,a ještě tu sezónu šla z domu s prodělkem, ale s úlevou.
Sekacka pro 63 letou matku, 17.4.2018
Pokud zvažujete modely traktoru, tak ještě radu-podstatnější než motor je převodovka-motor může být sebelepší, ale pokud to převodovka nepřenese, je Vám k ničemu.Vycházejte z K46,to je základ kvality.Na čtvrt hektaru, pokud to není kopcovité, stačí i... celý příspěvek >
Sekacka pro 63 letou matku, 17.4.2018
Jen dodám-taky nejsem zastánce provozovat koníčky rodičů, ale sekání plochy je nutná údržba, ne koníček 😋.A styl sekání má být co nejlehčí pro kohokoliv.
Sekacka pro 63 letou matku, 17.4.2018
To se musí s hlavou před použitím protřepat a napsat, že jste škrt, ale bylo to účinné 😎,po dvou dnech jste došel k závěru, který jsem Vám radil-rider, traktůrek.Omlouvám se, že jsem změnil téma tímto směrem a odklonil Vás od sekačky, ale... celý příspěvek >
Sekacka pro 63 letou matku, 15.4.2018
Je to líná kůže a ještě k tomu škrt.Taky mám starší matku, která zůstala sama a nebavilo mě běhání za sekačkou, tak jsem koupil traktůrek a pojezdím to za 1/2 hoďky.Kdyby to měla sekat máti osobně, koupím ji minirider, ať nemusí za sekačkou běhat a... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 20.2.2018
Nůž twinclipu brousím lehce flexou, stejně jako jednoduché nože, někdo to dělá rotačním kotoučkem.Nasazování koše se mi právě moc zamlouvá-uchycení v masívním odlitku je jiná káva, než když to měli předtím na plastových držákách, konečně posun vpřed... celý příspěvek >
Zahradní štěpkovač na břečťan, 27.1.2018
Válcový mám a na slabé větvičky, hlavně měkké je nevhodný.
Zkusenosti s BDR-620 Lucina MaX + VM-580 pro mulcovani neudrzovaneho pozemku s vyssi travou, 27.1.2018
Půjčuje f.agrico Týniště např.Volil by jsem Vari mulčer vícerychlostní se sulkou.Ideál je cepák, ten zvládne i metrovou travinu.
Zkusenosti s BDR-620 Lucina MaX + VM-580 pro mulcovani neudrzovaneho pozemku s vyssi travou, 26.1.2018
Abych upřesnil-mulčovat 2/rok s tím nejde, měsíčně ano.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika