Příspěvky uživatele - 234.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Presadzat, alebo tieto vzdialenosti su dostačujúce?, 10.3.2018
Podľa mňa zbytočne špekulujete. Ja by som tie stromy nechal v pokoji rásť a nič nepresádzal. IH
Jabloň Lucy, 10.3.2018 Obsahuje fotku
Ešte jeden návrat k Lucy: máme za sebou síce iba tretinu marca, ale už teraz sa dá predpovedať že skladovací potenciál Lucinky bude siahať až do apríla. Jablká z vôbec prvej úrody tejto odrody mám v úplne obyčajnej pivnici. Stav plodov z hľadiska... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 10.3.2018
Trvalky - Top 06. Táto šestica odrôd je na tom na konci prvej dekády marca najlepšie - čo sa týka skladovateľnosti. Všetky vyzerajú akoby boli krátko po obratí a zachovali si aj chuťovú kvalitu (v prípade Shalimaru by som to formuloval diplomaticky:... celý příspěvek >
Broskvová sezóna 2011, 26.11.2016
Tie bielomasé sú ranné odrody? Ako je to u nich s padlím-múčnatkou a s odlučiteľnosťou pecky od dužiny? Stark Red Gold Vám dozrieva asi koľko dní po Redhavene?                       ... celý příspěvek >
Elena, 9.11.2015
Súhlasím.    Jano
Toptaste, 28.8.2015
Varil už niekto z TOPTASTE lekvár-povidla?
Halehaven a Fairhaven, 28.8.2015
Pán Petr čital som o HALEHAVENE že má veľmi bujný rast, že je to veľký strom.Je to pravda? Ak by ste porovnali jeho chuť s REDHAVENOM ktorá odroda sa vám zdá chutnejšia? Ďakujem.
Mladé stromky nektarinka stark red gold a broskev catherina, 28.8.2015
Ďakujem za odpoveď, čital som o nej že by mala mať pevnejšiu šupku a nebýva poškodzovana osami.Som rád že sa toto tvrdenie potvrdilo. Hrubšiu šupku má aj broskyňa RADOSŤ.V akej oblasti máte nektarinku STARK RED GOLD zasadenú pán Honza?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika