Příspěvky uživatele - 221.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meloun cantaloupe, 16.7.2018
Dobrý den, dnes jsem si koupil tento meloun. Byl výborný, sladký hodně. Napadlo mě, jestli by šel vypěstovat totožný meloun ze seminek které jsem vybral, samozřejmě až příští rok. Nebo je lepší si koupit raději seminka někde co se nabizeji?... celý příspěvek >
Výsev trvalek, 7.7.2018
Dobrý den, mám v plánu teď někdy zrýt kousek plochy kde máme jen trávu a vysét semena trvalek - na podzim. Je to na sluném místě, zemina asi nic moc, je to nějaká navážka mi přijde. Semena bych chtěl zasadit od firmy semo-směs trvalek vysokých.... celý příspěvek >
Fíkovník Brown Turkey, 21.1.2018
Dobrý den. Mohli byste prosím poradit kde koupit kvalitní fíkovník? Vím že na internetu je řada zahradnictví, ale některým se mi moc věřit nechce. Chtěla bych asi Brown turkey. Děkuji
Zrytí záhonku v zimě, 14.1.2018
Dobrý večer, já 2 dny zpět jsem zryl, sice jen malý záhonek, na rajčata. Myslim, že půda bude lépe nachystaná, prokypřená než až kdybych to dělal na jaře. Na podzim jsem to nestihl, tak proč ne teď. Teplo vcelku je, i žížaly tam byly, tak kdoví,... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 14.1.2018
Tak s tou zelenou zebrou jsem zklamaný, opravdu neni dobrá? Chtěl jsem nějakou změnu, no uvidim. Diky, David
Rajčata 2018, 13.1.2018
Dobrý večer, já bych chtěl letos pro změnu a zajímavost vyzkoušet kromě klasických i pár jiných druhů, které jsem ještě neměl - Indigo rose, green zebra. Poradite jaké jsou, diky, David
Rajčata 2018, 11.1.2018
Dobrý den, nejdříve malá oprava, bylo to S marzano gigante 3, ta polovina, ale snad to každý pochopil. V jakém poměrnu výnosově to přesně bylo nevim, přítel to vážil všechno dohromady. Ale podle mého názoru to vycházelo nastejno, rajčata vypadala... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 10.1.2018
Dobrý večer.Taky přidám naše úspěchy. Rajčata pěstuji s přítelem druhým rokem. Loni jsme měli 22 sazenic, 11 san marenzo, 11 tornádo. Celková úroda byla rovných 100kg + něco málo co se snědlo při zalévání. Všechno bylo v pořádku, nic neshnilo.... celý příspěvek >
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 8.1.2018
Rajčata a papriky vysévám 2 rokem. Na výsev substrát na výsevy, po pikýrování do zahradnického substrátu, od českého výrobce, agro. Nehnojím ničím, až po vysazení na pole. Všechny sazeničky se ujaly, žádné ztráty.
Rajčata 2018, 6.1.2018
Ano, tyto mám na mysli. A nevíte jestli je mají teď v Bille prosím? Při procházení fóra někdo psal, že se prodavaji i menší, ale možná se mýlím. Diky, Dana
Rajčata 2018, 6.1.2018
Děkuji, vím že semena se neprodává. Zajímalo mě kde se dají koupit ty plody, tedy rajčata, ale ne ty malá, ty klasické větší bych chtěla.Nevyjádřila jsem se přesněji. Děkuji Dana
Rajčata 2018, 5.1.2018
Dobrý večer. Nevěděl by prosím někdo kde sehnat rajčata kumato? Tento rok bych je chtěla zkusit pěstovat. Děkuji, Dana
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika