Rajčata 2018



host - 221.137 (?)
5.1.2018 21:07
Dobrý večer. Nevěděl by prosím někdo kde sehnat rajčata kumato? Tento rok bych je chtěla zkusit pěstovat. Děkuji, Dana
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (734) - 247.166 (?), 4.1.2018 21:05

Žiaľbohu, nie je v pravidlách tu zverejňovať nejaké konkrétne stránky, skúste, možno cez Ebay si naklikať nejakú konkrétnu odrodu, ja som tam ten Sun Sugar našla,  ale aj u nás je dosť vynikajúcich odrôd, ktoré dostať kúpiť v českých, alebo európskych shopoch, príp. v kamenných predajniach. Prajem veľa pestovateľských úspechov Eva T.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ladys274 - (10) - 168.121 (?), 5.1.2018 20:19

Děkuji,

to mě také napadlo.Zkoušel jsem to i přes Austrálii a ani tam to nepošlou. Jinde by mi to poslali s poštou 18 USD...

Asi je tu dost odrůd dobrých, ale pokud napíše někdo, že jsou ty odrůdy velmi dobré a zabívá se tím.Tak nebudu zkoušet jiných 100 odrůd...

Doufám že letošní pěstování dopadne lépe než loňské předpěstování.Většina mi chcípla... Dokoupené sazenice neodpovídali názvu, ale byli vynikající. Lepší než ty co jsem chtěl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lubco - (4) - 74.246 (?), 2.1.2018 23:03
Evka, farma v Kameničanoch produkuje okrem Medulienky aj Hranáčik. Neviete náhodou či a pod akým názvom sa táto odroda dá zohnať? Ďakujem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (734) - 247.166 (?), 3.1.2018 4:40

Myslím, že Hranáčik sa volá Sweetelle,  vlani som ju skúšala z presevu, ale už som siala pokusne dosť neskoro- koncom mája a sadila po cesnaku začiatkom júla, takže prvé plody dozrievali až koncom augusta, ale boll chutné a vijany dlhé, ratliny zdravé. Eva T.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.138 (?), 1.1.2018 21:32

Omlouvám se. Právě jsem napsal vysvětlení. Jsem holt počítačový ignorant, tak se mi to nepovedlo. Napravím.

MHP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2729) - 6.138 (?), 1.1.2018 21:49

Tak, hotovo. Snad. Uvidíme, co se mi ukáže.

MHP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 155.195 (?), 2.1.2018 14:14

Měla bych zde na rajčatáře dotaz, zároveň se omlouvám že to dávám jako reakci na váš příspěvěk, ale nějak nevím jak to dát sem samostatně.

Nezkoušeli jste někdo někdy objednávat rajčata z Aliexpressu? pokud ano jaké s tím máte zkušenosti? Děkuji za případnou odpověď Kateřina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.17 (?), 2.1.2018 18:27

Z Aliexpressu jsem nikdy semena rajčat nekupoval a také kupovat nebudu. Dle informací, které mám, tak většinou vyroste něco jiného, než si objednáte. U nás i ve světě existuje plno jiných solidních semenářských firem a soukromníků, kteří obchodují přes internet se semeny rajčat. Některé uvedl pan Kohútek a Honza z Polabí tady taky někde psal o Irině Zacharias kamarádce pana Stekovitze, která propaguje a prodává semena nehybridních odrůd. Jen je třeba si vybrat.

                  Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
radim.twist - (7) - 77.145 (?), 2.1.2018 19:45

Z Aliexpresu nikdy. Mam nekolik zkusenosti, ve vetsine pripadu poslali neco uplne jineho. Vyhozene penize :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 221.137 (?), 5.1.2018 21:07
Dobrý večer. Nevěděl by prosím někdo kde sehnat rajčata kumato? Tento rok bych je chtěla zkusit pěstovat. Děkuji, Dana
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika