Příspěvky uživatele - 73.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Střih mladých jabloní, 4.4.2019 Obsahuje fotku
Přikládám další fotografii jabloně. Nepodařilo se mi vložit všechny 3 najednou... omlouvám se. 
Střih mladých jabloní, 4.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebovala bych poradit, jsem zahrádkářka-začátečnice a potřebovala bych poradit, jak ostříhat 3 jabloně na podnožích M26, sázené na podzim 2017. Byly zakoupeny ve Fytosu. Jedná se o Rajku, Red Topaz a Lunu. Za loňský rok není moc... celý příspěvek >
Mohu zasadit Stanley do špatné půdy?, 15.10.2018
Myslím, že je to samý jíl... voda se i druhý den nadále drží, prostě se nevstřebala...
Mohu zasadit Stanley do špatné půdy?, 15.10.2018
Chci ji koupit v Plzni ve Fytosu. Tam maji Stanley na podnoži St. Julien.
Mohu zasadit Stanley do špatné půdy?, 14.10.2018
Dobrý den, chtěla jsem příští týden zasadit stromek slivoně, tak jsme dnes se synem kopali jámu, ale bohužel se nám podařilo tak 50x50x20 cm max. do hloubky. Půda je velmi špatná, jaká skála, nepropustná. Tak jsem se rozhodla, že do ní naleju vodu... celý příspěvek >
Broskev - oranžovo-červené listy, 11.10.2018
Dobrý den, souhlasím s Vámi. Čím bych tedy měla po opadu listí broskev postříkat, abych ji ještě zachránila?
Broskev - oranžovo-červené listy, 6.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, již od léta se na broskvi objevily načervenalé listy, nyní je toho celý stromek - přikládám foto. Nevíte, čím to je? Soused má nyní broskev s listy krásně zelenými. Děkuji.
Podzimní jabloň - jablka v září, 3.10.2018
Dobrý den, jsem zahradkář začátečník a na podzim 2017 jsem zasadila jabloň Rajku, Red Topaz a Lunu na podnožích M26. Letos už mám na nich po 3 jablkách... Ještě bych měla zájem zasadit nějakou chuťově vynikající jabloň, která by měla jablka nejlépe... celý příspěvek >
Škůdce na jabloni - Rajka, 11.8.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Na podzim jsem zasadila 3 jabloně (Rajku, Red Topaz a Lunu). Na jednom z nich - Rajce - se objevilo něco na listech. Je to škůdce? Foto přikládám. Prosím o radu, co to je a jak se proti tomu bránit? Na ostatních jabloních to... celý příspěvek >
Mladá broskev - přesadit nebo ne?, 27.3.2018
Dobrý den, jsem zahradník - začátečník. Na podzim jsem vykopala 1 rok starou broskev Red Haven a zasadila na její místo jabloň, jelikož pro broskev to bylo nevhodné místo. Strom jsem chtěla darovat dědovi na zahradu, ten ji ale odmítl, že už má... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika