Příspěvky uživatele - 168.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Laskavec, 26.8.2020
Prosím jak sušit laskavec?
Předjarní úprava zahrádky, 6.2.2020
Prosím o radu čím ted v předjaří po podzimní orbě ošetřit zahradu proti každoročním vytrvalým plevelum, než začnu již během příštího měsíce osévat.Děkuji
Kadeřavost broskvoně 2020, 6.2.2020
Není již před květem broskvoní již pozdě?
Brojlerové husy - chov, 10.1.2020
Prosím o radu, mám párek loňských brojlerových hus poraďte zda se dají ponechat k chovu.
Co místo akátu, 8.1.2020
Prosím co by se dalo zasázet nebo i prosázet místo akátu.Možná to sem nepatří ale přesto to zkusím.Akátový porost je ve stráni a ve spodní části je asi deset starých ořechů.Co prosím s tím.Děkuji
Králík a brambory, 5.5.2019
Mám krmné brambory a chtěl bych vědět zda je lepší krmit syrovými a nebo vařenými.
Plevel v malinách, 14.3.2019
Co takhle Afalon?
Mops, 26.1.2019
Ptám se čím krmíte jak vychváváte-cvičíte je radší doma nebo venku na dvorku, jestli ho necháváte samotného doma atd
Mops, 24.1.2019
Jakém máte zkušenosti s fenkou Mopse?
Čím hnojit na podzim na malou zahrádku, 11.10.2018
Čim prosím nahnojit malou zahrádku když nemůžu hnojit za zdravotních důvodů hnojem.Je náhrada granulovaný kravský nebo slepičí hnůj.Nebo to mám nechat na jaro.Nejde mi ani tak o finance jako o to aby tam něco vyrostlo./cibule mrkev, okurky,řepa,... celý příspěvek >
Množení rybízu na meruzalku, 5.7.2018
Jak prosím množit ted v létě rybíz na meruzalku.Je k tomu třeba nějaké zvláštní šikovmosti.
Zahradní štěpkovač na břečťan, 29.1.2018
Prosím jaký tedy máte?Válcový nebo nožový, a jaký typ?
Zahradní štěpkovač na břečťan, 27.1.2018
Nebude se břečťan na válci motat a zacpávat?
Zahradní štěpkovač na břečťan, 25.1.2018
Prosím o radu jaký použít štěpkovač na slabé větvičky z břečťanu a psího vína.Když čtu recenze tak se většinou zacpává slabým materiálem. jaký vlastně použít zda nožový nebo válcový se samovtahovacím pohonem, se zpětným pohonem atd... Mám asi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika