Příspěvky uživatele - 93.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte jaké kvasinky, 23.9.2018
Zdravím zkušené, chtěl bych se zeptat, pokud použiji "speciální" kvasinky, je nutné (nebo alespoň žádoucí) odstranit jejich sediment po dokončení kvašení?
Palírny v Karlovarském kraji, 16.9.2018
Zdravím, neznáte někdo palírny v Karlovarském kraji? Já našel jenom 3, a to jich tu má být prej 9. Já osobně jsem dostal kontakt na jednu palírnu, ale zaboha jsem o ní na netu nenašel jedinou zmínku. A tak je to i s ostatníma.
Můj první kvas, 16.9.2018
Pecky tam jsou a docela dost, ale ne všechny.
Můj první kvas, 15.9.2018
No, kašlu na to, švestky jsou sladký, rozmačkaný, částečně vypeckovaný. Mám dva 60L sudy s obručí a bublátkem. Kvašení probíhá docela bouřlivě, tak děj se vůle bóží
Můj první kvas, 15.9.2018
No to je právě to, ty švestka jsou padaný a jsou sladký jako cecek.
Můj první kvas, 15.9.2018
Ještě bych se chtěl zeptat na dvě věci: Jak změřit cukernatost ovocné břečky před kašením. Mám refraktometr, ale když naberu kapku šťávy, jsopu tam balastní příměsy a ukazuje to kraviny, když jsem šťávu přefiltroval a na ref. nakapal jen čistý... celý příspěvek >
Dřevo do destilátu, 10.9.2018
A dá se tedy nějak zušlechtit klasická slivovice? Nebo jaký je postup poté, co si jí člověk doveze z pálenice?
Kvas ze švestek "na pokračování", 8.9.2018
Zdravím, chtěl bych se zeptat, na postupné zakládání kvasu. Budu mít švestek asi na 150 litrů kvasu. Bohužel ale nemám celou várku, není to prostě možné. Každý druhý den, posbírám z trávy asi půl kýble. Přeberu rozmělním, 95% vypeckuju a přidávám.... celý příspěvek >
Můj první kvas, 8.9.2018
Děkuji všem za vzácné rady. Mohli byste mi ještě poradit ohledně: Je dobré udělat zatěžovací poklici k potopení pevných částí? Je nutné břečku míchat?
Rychlost růstu, 29.8.2018
Zdravím, chtěl bych se zeptat, když koupím slivoň, má stromek 150-170 cm. Za jak dlouho se mohu těšit na nějakou smysluplnou úrodu? Díky za odpovědi
Můj první kvas, 27.8.2018
Zdravím zkušené, chtěl bych požádat o radu. Budu zakládat kvas poprvé ze švestek. Mám "nasmlouvané" dva stromy, připravené dva 60L, plastové, uzavíratelné sudy. Chtěl bych se zeptat na pár věcí, rád bych kvasil s podporou nějakých ušlechtilých... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika