Příspěvky uživatele - 168.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Avokádo a jeho pěstování, 9.6.2018
Vyklíčilo mi avokádo a poté následovaly první lístky. Ale už několik měsíců jsou takové zakrnělé. Nyní je jich nad peckou vyrašených desítky, ale max. 5 mm veliké. Některé zasychají, některé mají zaschlé konečky, jiné jsou celé zelené. Vláhu má,... celý příspěvek >
Pila hecht, 7.5.2018
Pán hned nemusí být úplný ocas, co neumí nastartovat motorovku. Na netu jsem četl více případů, že první starty nešly. Koupil jsem Hecht se slevou, coby rozbalenou. Posléze jsem pochopil proč ji někdo vrátil. Nešla totiž nastartovat. Tak ji... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 30.3.2018
Dekuji vsem za reakce. Podnoz je, myslim MM106 (musela bych pohledat, zda se nemylim), chteli jsme ctvrtkmen. Je to prvni stromek, ktery jsem vysadila. Precetla jsem nejaka fora o Rubinole a ano, chapu, ze nejprve se musi vytvorit korunka. Ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika