Příspěvky uživatele - 248.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rychla zelena stena - jak na to?, 20.8.2018
Rdesno - opletka?           Lída
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 20.8.2018
Paní psala, že pod děrami byly čerstvé piliny, které si brala i policie. Myslíte, že 9 drvopleňů čekalo na povel a pak to odstartovali a všichni šli ve stejné výšce najednou vrtat otvory??     Lída
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 19.8.2018
To se musí docela prodražit, dávat do kompostu 10% aktivátoru... Těch koleček, co by té jihoamerické zeminy muselo být - každé desáté  :-((   Lída
Poznáte starou odrůdu hrušně?, 19.8.2018
Solanka se sklízí zelená, za pár dnů zežloutne. Ty mlsající vosy a včely by odpovídaly, i mohutnost stromu. Jako malá jsem ji jedla u dědy ...  Lída
Zvednutí střechy z důvodu přístavby, 19.8.2018
Chtělo by to si pozvat nějakého stavaře, aby se podíval, v jakém stavu jsou trámy původní konstrukce a základy - aby vám to tu nástavbu uneslo.      Lída
Roztoči na sukulentu, 18.8.2018
Fotku nemáte?           Lída
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 17.8.2018
To ten ořešák moc neohodnotili - cca 60 000 Kč ... Jak se vůbec sousedé na to tvářili, když jste jim to (předpokládám) řekli? Zapírali nebo přiznali vinu?                          ... celý příspěvek >
Asi spatny pramen, 14.8.2018
Poraďte se s nějakým studnařem v okolí. Tu vaši studnu musel někdo dělat na základě nějakých podkladů (hydrogeo průzkum, proutkař ap).    Lída
Rostlina táhne za sluncem – co s tím?, 12.8.2018
Dracéna, zastřihávat nelze. Každá rostlina hledá světlo, pokud ho má málo, sama vám to naznačuje. Pokud chcete, aby se narovnala, postavte ji někam dolů na světlo (ne přímé slunce), měla by ke světlu "zvednout... celý příspěvek >
Díry v listech muškátů, popínavé růže a kaliny, 12.8.2018
Na muškátech mi takovéhle dírky (i větší) vyžrala světle zelená drobná housenka. Našla jsem ji až na třetí pokus (barvou splývá se stonkem)- zlikvidovala - a je pokoj.         Lída
Škůdce na jahodníku, 12.8.2018
Někdy se mi také stane, že 1-2 keříky v záhoně začnou takhle zakrňovat. Je fakt, že kořeny jsem jim neřezala, abych zjistila barvu. Ale také nijak nezasychají, pokud je hned nevyhodím a mají plody, jsou také zakrnělé a jakoby bez šťávy, Odnože z nich... celý příspěvek >
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 12.8.2018
Vždyť jste psala, že vzorky si vzala policie na rozbor, tak proč to dávat ještě jinam? Jinak asi nejpíš ten UKSUP, vedou databázi přípravků - kdyžtak aspoň poradí.           Lída
Škůdce na jahodníku, 12.8.2018
Nevyzkoušela jsem to, ale roztočík způsobuje pokroucení listů, ne zakrnělost. Pokud jsou sazenice zakrnělé, je to spíš houbové onemocnění kořene (v průřezu je červeně zbarvený).           Lída
Může být jezírko bez přítoku a odtoku vody?, 12.8.2018
Mám sice jen plastový výlisek (něco přes 700 litrů), ale bez přítoku, bez odtoku, bez filtru, bez vzduchování, funguje bez problémů už 9 let. Nejlepší umístění je místo s přechodným stínem (na plném slunci zelená), podstatný pro fungování je... celý příspěvek >
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 9.8.2018
Ta tabulka je zajímavá... Dala jsem do ní hodnoty jen tak odhadem a vyšlo mi to přes 85000 Kč - jsem zvědavá na konkrétní propočet... Odkaz si uložím, může se hodit.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika