Příspěvky uživatele - 248.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako zachranit orech otraveny herbicidom?, 9.8.2018
Co nejvíc vody, aby se herbicid naředil Je to k vzteku, ale podle mne to má ořech spočítané . Dotyčného žalujte z poškozování cizího majetku, případně neoprávněného vstupu na cizí pozemek a požadujte finanční náhradu za úrodu nejen letošní, ale i... celý příspěvek >
Prosím o určenie letného jablka, 6.8.2018
Jestli to je letos sklízené někdy teď, může to být klidně i podzimní odrůda, u nás je už kompletně sklizené James Grieve.           Lída          
Nevíte co je to za stromek?, 5.8.2018
Magnólie - plody.           Lída
Choroba malin, 5.8.2018
Pokud odstraníte všechny napadené výhony - metlovité nebo se skvrnami (= zdroje infekce), houba by se neměla dál šířit. Není důvod likvidovat zdravé nenapadené rostliny.           Lída
Nevíte co je to za stromek?, 1.8.2018
Díky za upřesnění, aspoň rodem jsem se strefila. Ale jako přenosná by možná šla i u nás, ne? Že to není výše uvedená albízie, je jasné, ta kvete úplně jinak (tady u konečné autobusu byl pěkný asi 4m stromek, vždycky nádherně od jara až do podzimu... celý příspěvek >
Nevíte co je to za stromek?, 1.8.2018
Sapan, Caesalpinia pulcherrima.            Lída
Gumové brambory při sklizni, 1.8.2018
A není to ta "mateřská", kterou jste zjara sázela?           Lída
Bouganvillea - škůdci, 19.3.2014
Měla jsem Bungavielu i Sungavielu ta bych řekla, že je o něco vytrvalejší měla jsem ji pověšenou pět let v létě na pergole byla ohromná a krásná letos mi přimrzla a jsem bez ní Bungaviela mě zašla myslím, že to jsou ty svilušky a těžko se jich... celý příspěvek >
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 18.11.2008
Možná položím hloupý dotaz... je KEIKI známkou toho, že se orchideím v daném prostředí daří? Jinak jsem o jejich pěstování nikdy neuvažovala, ale znáte to..dostala jsem k narozeninám 2 a už v tom lítám.Hezký den Janap
Bessera elegans, 10.11.2008
No tak musím říct, že Bessera nevykvetla, záměna cibulí a byl to krvokvět=Haemanthus.Bessera jenom listy a nyní žloutne.Mám ji nechat na zimu zatáhnout?Janap
Substráty pro pokojové rostliny, 8.11.2008
Obracím se na vás tady o radu.Jelikož nemám jinou možnost, kupuju si na ty své kytky hotové substráty.Vadí mě však, že jsou všechny "přerašelinovány",/to co dokáže při zálivce, víte, prostě plovoucí hlína/.Takže se ji snažím tak nějak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika