Příspěvky uživatele - 176.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody - plíseň, mráz anebo Květopas?, 16.5.2017
Poučení pro příště, nenapadlo mě, že mráz poškodí i schovaná poupata jahod která mají do květu ještě hodně daleko. Takže letos stejně jako loni jsme bez jahod a o těch pár, které tam budou asi nemá smysl bojovat s kosy. U nás byly sice jen cca... celý příspěvek >
Mráz, 18.4.2017 Obsahuje fotku
Tak nevím, nevím, letos máme asi po úrodě...
Vertikutace podzim - jaro?, 21.3.2017
Myslím si, že se nemá nic přehánět, podle mě stačí pouze jednou a to na jaře.
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 14.3.2017
Prodloužení doby sklizně výsevem na etapy je skvělý nápad, dělávala to tak i moje babička, ale u mě to nefunguje. Ať vyseju kdy vyseju, vždycky je hezký hrášek jen z 1. výsevu a z dalších následných výsevů žádná pořádná úroda není.
Prosím o identifikaci rostlin, 26.5.2016 Obsahuje fotku
Pozná někdo copak nám to vyrostlo za plotem?
Jak se zbavit po zimě řasy bez filtrace, 24.5.2016
Pokud je zelené moc, pak bych vodu vypustil, stěny i dno pořádně vyčistil a napustil vodu novou,  stoprocentní a nejrychlejší řešení. Tomuto stavu je lépe předcházet, což je asi prakticky možné jen u zastřešeného bazénu. Když jsme si bazén... celý příspěvek >
Automatický bazénový vysavač, 14.3.2016
Od jaké teploty vody automatický vysavač používate? Výrobce udává rozsah 18 - 32°C. Teď má voda kolem 10°C, na dně spousta bordelu a začínají pomalu ale jistě zelenat stěny. Kdybych ten binčus vysál a do plováku dal chlorovou tabletu tak by se to... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 14.3.2016
Goldkrone pěstuji již několik let a určitě pěstovat budu i nadále. Chuťově je bezkonkurenční, jeho velice sladká chuť se značně vymyká klasické rajčatové chuti. Každý to samozřejmě vnímá jinak, ale buď si ho zamilujete jako já, nebo ne. Ale určitě... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 14.3.2016
Dal jsem jim ještě jednu šanci a v roce 2015 vysadil znovu z jiného pytlíku. Výsledek ale stejný, nicméně chuťově byly podstatně lepší (zřejmě způsobené teplým a suchým létem) a taky mě docela chutnaly. Takže zasadím i letos. Na pravou děvočku ovšem... celý příspěvek >
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 14.3.2016
Bylo to špatnou membránou, po výměně šlape jako zamlada.
Zaschlé plody kanadských borůvek, 21.8.2015
Kromě zalévání zastínění určitě borůvkám prospěje. Jeden keř mám na přímém slunci a tam jsem dopadl stejně - komplet vše se scvrklo. Druhý keř je ve stínu a ten je ok
Preco mi hniju rajciny?, 10.8.2015
To jsme na tom podobně, ze třiceti druhů které letos pěstuji se to objevilo na třech, snad se to nebude dál rozšiřovat.
Rajčata pro sezónu 2015, 5.1.2015
No nevím, ale loni jsem na tomto estonském webu děvočku objednával také, přišla v originálním balení ale vyrostlo z toho něco úplně jiného (kulaté nedobré plody které nikdo nechtěl jíst). A nebyl jsem sám, už se to tu probíralo... Jinak vyřízení... celý příspěvek >
Automatický bazénový vysavač, 26.9.2014
Chtěl bych se zeptat na Vaše zkušenosti s automatickými bazénovými vysavači. Podlehl jsem reklamní kampani a za velice výhodnou cenu jsem si automatický vysavač pořídil. Hrubé nečistoty vysává skvěle, ale jemný kal nebere téměř vůbec, pouze ho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika