Příspěvky uživatele - 234.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topaz nepřekonaný, 3.12.2017
Ja Vám Váš názor neberiem, PP. Ale sú jablká, ktoré sa dajú konzumovať hneď, a sú jablká ktoré potrebujú dozrieť v pivnici. Stojím si za tým, že hodnotiť Topaz začiatkom decembra je irelevantné. Je to odroda ktorú si treba vychutnať neskôr. Doplním... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 3.12.2017
Plný súhlas s Daníkom a M.Votrubcom - Topaz je mimoriadne vydarená odroda z českého "rezistentného" šľachtenia. Aj keď už rezistentný všade bohužiaľ nie je. U mňa zatiaľ spoľahlivo je. Vypisovať tu nejaké verdikty o Topaze (J.S.) na základe... celý příspěvek >
Choroba Admirálu, 11.10.2017
Daník: Ja používam vápnik len vo forme postreku na listy. Osvedčil sa mi Florasin Calcium Plus - obsahuje kalcium 22% a bór 0,4%. Používa sa v koncentrácii 0,5-1,5% roztok. Zvyknem dávať 100ml na 10 litrov postreku. Ak je odroda s veľkým sklonom k... celý příspěvek >
Roundup, 9.7.2017
Nie som si istý či má zmysel reinkarnovať celú tú diskusiu o glyfosáte, ktorá tu už v minulosti prebehla aj na iných vláknach. Isté je, že informácie aj ohľadom kancerogenity sú rôzne (jedna z nich viď foto). Asi platí, že herbicíd môže byť dobrý... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 28.6.2017
Višne dnes obraté (odroda Morellenfeuer). IH
TreeGuard, 19.1.2017
Je tu už pomerne dosť príspevkov na tomto vlákne, ktoré v podstate rieši ako brániť v raste plevelu okolo kmienkov. Mňa teší, že tu ani raz nepadlo slovo "glyfosát" (možno Ste si to niektorí tiež všimli). Možno náhoda (malý súbor), alebo že by trend?... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 22.12.2016
Pre ing.Fidlu: "...kultovní Muškatelka šedá...", "...nejchutnější odrůda hrušky vůbec-Koporečka...", "... nej- jablka nevypěstujeme někde u Komárna...". Silné tvrdenia, ja by som si to takto formulovať netrúfol. Obdivujem Vaše zanietenie pre staré... celý příspěvek >
Rhododendron - škůdce?, 4.12.2016
Prikladám celkom dobrý prehľadový článok o tomto škodcovi. Text ide na fotkách plynule za sebou. IH
Pákové nůžky, 4.12.2016
("...chce opravdu kolmý střih..."). Presne tak. A ten sa nie vždy dá pákovkami "nasadiť". Spraviť to na konárový krúžok je potom často nemožné. Druhá vec je, že strom by sme si mali tvarovať tak aby 5-cm konáre už nebolo treba dávať preč. Ale niekedy... celý příspěvek >
Kanzi, 4.12.2016
Ku Kanzi : Len na dovysvetlenie toho pojmu "skrytý poklad", práve taký význam má (údajne) slovo Kanzi vo svahilštine... Z rovnakého kríženia pochádza aj odroda Jazz. S týmito jablkami skúsenosti nemám. Pán Polehla, v tom Kanzi je cítiť viac... celý příspěvek >
Jesenno - zimné práce, 4.12.2016
Prituhlo už aj v nížinách... Ešte prebieliť kmene stromov a porýľovať, a záhrada môže ísť na zimný spánok.Zaželajme si dostatok snehu a aj mrazy, nech tých škodcov prežije čo najmenej. Všetkým veľa úspechov a spokojnosti do budúcej sezóny! IH
Pákové nůžky, 4.12.2016
Pákové nožnice sú skvelá vec (ja mám Bahco), ale na 5-centimetrové konáre už radšej použijem pílku. Rez ňou je aj presnejší. Navyše vo výške napr. na rebríku keď máte v oboch rukách pákovky to nemusí byť najbezpečnejšie. IH
Šárka - Haganta, Gábrovská, Čač. rodná, 1.7.2016
U odrody Stanley sa šarka prejavuje nielen na listoch ale aj na plodoch.    Jano
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika