Příspěvky uživatele - 241.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 14.7.2018
Můj první pokud o ochranu proti obaleči. Včera v lapaku 11ks, dnes jeden. Takže postřik za osm dnů?
Rez hrušňová - vím jak na ní, 28.6.2018
Dobrý den, aktuálně řeším stejný problém. Jediná účinná látka s kurativními účinky, kterou jsem na rez našla, je mancozeb. Ani u ní sice rez není indikovaná, ale našla jsem ji doporučenou z několika různých zdrojů, tak jsem rovnou... celý příspěvek >
Volba odrůd - poradíte?, 28.6.2018
Tak už jsem se asi rozhodla. Děkuji všem za rady, názory a tipy. Konečná skladba tedy bude: Ametyst, Merkur, Bohemia a Admirál. Kdyby Admirál vytrvale nedozrával, přeroubuji ho Angoldem, ale s ohledem na klimatické změny...... celý příspěvek >
Volba odrůd - poradíte?, 28.6.2018
A co mi o něm můžete říct více - internet je v Zázrakově ohledu na informace skoupý. Děkuji, DK PS: Maminka opravdu Ametyst ráda, nicméně kupodivu odrůdu jsem vybrala bez ohledu na tuto skutečnost. Zda si tatínek hrál v mládí s Merkurem už... celý příspěvek >
Volba odrůd - poradíte?, 27.6.2018
Bohužel třebaže název odrůdy nesouvisí s lokalitou, v mém případě je důležitý. Zahrada není moje, patří mojí mamince a sentiment má svoje místo. Za stejného důvodu mám na zahradě černý rybíz Eva (jmenovala se tak babička a jmenuje se tak moje... celý příspěvek >
Volba odrůd - poradíte?, 27.6.2018
Ohledně rezistence si nedělám iluze, ale předpokládám, že uvedené odrůdy budou alespoň méně náchalné a nebudu na ně muset použít "tvrdou" chemii. Jinak v reakci na Vaši odpověď (Moc za ni děkuji!), jsem přehodnotila složení mojí budoucí jabloňové... celý příspěvek >
Volba odrůd - poradíte?, 26.6.2018
Plánuji sázet napodzim jabloně. Místa není až zas tak moc, takže to bude 4-5 stromků a chtěla bych mít vlastní jablka co nejdelší část roku. Podmínky: Vysočina, 590 m.n.m., velmi mírný jižní svah - skoro rovina, ze severní strany umí hodně... celý příspěvek >
Nůžky na trávu pro připojení do sítě, 10.5.2013
Zdravím, sháním nůžky na trávu, které jsou pro připojení do sítě a ne na baterie. Všechny na které jsem narazil, jsou na aku. Uváděná doba provozu na aku je 30 - 40 minut, to mi na doladění detailů po sečení trávy určitě stačit nebude, pak následuje... celý příspěvek >
Zakořenění břečťanu, 18.9.2012
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně sázení břečťanu popínavého. Dostala jsem od známé nastříhané konce jejího břečťanu, dala jsem je do vody a čekám až zakoření, ale je to již měsíc a stále se nic neděje.Tak jsem se chtěla zeptat, jestli je možné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika