Příspěvky uživatele - 234.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Toptaste, 1.10.2016
Tiež som mal len pár plodov na Toptaste, ale vzhľadom k veku stromku som ani očakávať viac nemohol.    Jano
Toptaste, 1.10.2016
Je pravda že Zelená ringlota menej hnije ako Oulinská a ani tak neprezrieva ale zase keď prší tak dosť praská. Tento rok bol dobrý ale minulý rok mi zhnili skoro všetky plody.     Jano
Toptaste, 1.10.2016
Tiež som rozmýšľal že či nemajú iný klon Toptaste, ja ho mám na wawite. Žeby dozrieval na wawite skôr-dřív?     Jano
Jablon Gravštýnské, 15.8.2016
Áno, je pravda že Bohemia/Rubín dobre "držia" na strome. U mňa ale ak prešvihnem optimálny termín zberu, tak sa objavujú drobné trhlinky až praskliny v oblasti stopkovej jamky. To potom výrazne skracuje skladovateľnosť. A k tým obaľovačom - vedia čo... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 15.8.2016
Nestrašte ma s tým Desertom, pán Vysloužil! :-) Túžil som po ňom celé roky, na Slovensku sa nedal zohnať, tak som vybehol do Ostrohu, tam som preglgol trochu (dosť) arogantné správanie personálu (znesiem veľa, ale to bolo "dosti silné kafe").... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 15.8.2016
Súhlasím vo všetkých bodoch. Keďže nie som komerčný pestovateľ, dovolím si ten luxus - milujem Rubinolu aj so všetkými jej necnosťami. Z môjho sadu nikdy nevymizne (až so mnou, resp. po mne) :-) IH. P.S.: Inak hrdzavá býva stopková jamka, nie... celý příspěvek >
Ovoce bez postřiků, 15.8.2016 Obsahuje fotku
Pán Juraj - vcelku reálny príspevok z praxe, takto to väčšinou prebieha, najmä v teplejších lokalitách. Ja by som pri tých slivkách ešte pridal postrek proti piliarke a obaľovačom. Inak to potom často končí ako na fotke... IH
Jablon Gravštýnské, 15.8.2016 Obsahuje fotku
Gravštýn nepoznám, ale Rubín by predčasne padať nemal (pokiaľ nie je červivý). Momentálne mám len Bohemiu, čo je ale prakticky to isté, a tá mi nepadá vôbec. Pravda, postrekoval som proti obaľovačom a červivosť je nulová. Čoskoro ale hrozí že Bohemia... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika