Příspěvky uživatele - 65.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neco oranzoveho v trave, 19.9.2016
to neni spatny napad, ale ted to udelat nemohu, ale jakmile to bude mozne hned nafotim a dam to tady
Neco oranzoveho v trave, 19.9.2016 Obsahuje fotku
Zdravim vsechny odborniky, potreboval bych radu s veci, kterou jsem v zivote nevidel. Na pozemku vedle pole byla pred cca 2 mesici zatopa. Dlouhodoby prudky dest nasakl pole tak, ze uz nepobiralo vodu a voda plynule tekla pres pozemky pod... celý příspěvek >
Tříramenný nůž, 24.8.2016
Zdravim, mam trakturek Rider XF 140 HD z Mountfieldu. S originalnim nozem bylo sekani jedna velka katastrofa. Trakturek ma relativne silny motor, ale zaci ustroji a vyhozovy tunel je vyresen bidne. Neustela ucpavani a cisteni tunelu. Hledal... celý příspěvek >
Wolf Garten expert 92.180H, 17.8.2016
Uz mam 180ku doma a zatim vyada vse docela v poradku. za sebou mam sice jen jedno seceni, ale traktor na me pusobi ze toho zvladne docela dost. Uvidime, az co ukaze praxe. Ptal jsem se servisaka pri dovozu, proc zmenili znacku motoru a rikal, ze... celý příspěvek >
Wolf Garten expert 92.180H, 10.8.2016
Zdravim vsechny, mel bych dotaz ohledne noveho modelu traktoru Expert 92.180 H, ktery uz nema motor Kawasaki jako predchudce Expert 92.160 H. Je moto od BS vyhoda proti Kawasaki nebo proc ke zmene motoru vubec doslo? Ted je v akci za 62000 v... celý příspěvek >
1/2" zahradni hadice, 26.7.2016
Vyzkouseno a zase tak hrozne mne to neprijde. Na zalivani stromku a keriku na nejvzdalenejsim koutu zahrady takove reseni staci. Jen hadice je trosku tezsi, ale jinak uplne v klidu. Cekal jsem to horsi.
1/2" zahradni hadice, 13.7.2016
Tak jste mne pekne postrasili, tak uvidim jaka bude realita. Snad to nebude tak hrozne...
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika