Příspěvky uživatele - 95.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koniklec, 14.4.2018 Obsahuje fotku
Poniklece sa vysievajú vždy čo najskôr po zbere semien, tj.koncom jari,  veľmi rýchlo totiž strácajú klíčívosť.Kvitnú potom obyčajne na 3. rok po výseve.Neviem, ako boli upravované kupované semená, aby nestratili klíčivosť - každopádne ich... celý příspěvek >
Rajčata 2018 - semena, 10.4.2018
Mong. Karlik som objednávala z chorvátskeho Webbu cez ebay, keďže sa tu nemôžu uvádzať adresy Webov, stačí keď si zadáte do vyhľadávača Tomato-MONGOLIAN DWARF-(Mongolskyi Karlik) a vyhodí vám stránky. Tiež pestujem české, stále moje obľúbené... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 9.4.2018 Obsahuje fotku
Vladimíre, ja som nezovšeobecňovala a nespochybňovala DTM jednotlivých odrôd, len som uviedla údaje z môjho pokusu z dopestovania čo najskorších rajčín- čo je aj mojím cieľom. Je logické, že druhy s väčšími plodmi majú dlhšiu dobu zrenia. Aj Sleeping... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 8.4.2018 Obsahuje fotku
Maglia Rosa chutnala dobre, trocha kyslejšia- menej cukrov ako vlani v lete, ale to je logické.Už mi včera dozrelo aj Stupické skoré poľné a vyfarbuje sa aj Tomatoberry Garden F1 Myslím, že do konca apríla by mohla dozrieť aj nejaká tá Štartka.DTM má... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 2.4.2018
Pre porovnanie skorosti som 30. novembra vysiala odrody: anglické novinky Pink Charmer(48 dňová), Sugar Gloss(55), Maglia Rosa(55),Stupické skoré poľné(54),Sleeping Lady Dwarf(60), ako prvá rozkvitla Sl. Lady, o 4 dni po nej Maglia rosa a o ďalšie 2... celý příspěvek >
Papriky 2018, 2.4.2018 Obsahuje fotku
Papriky sú na okraji môjho záujmu, ale vysaiala som v decembri 2 odrody- Slovakiu a Hamík, nevenovala som sa im tak ako rajčinám, po 2 som z nich presadila do väčších kvetináčov, sú stále na východnom okne, možno som s nimi sem-tam potriasla,... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 31.3.2018
Ano, je pomenovaná podľa toho dresu, ale vyšľachtil ju Fred Hempel v New Jersey krížením "Speckled novel" a "Black Cherry."Uvádza sa ako skorá-55-dňová. Živá a chrumkavá aróma plodov s citrusovým podtónom. Zaujímavé na nej je, že maximálnu chuť... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 31.3.2018 Obsahuje fotku
Heuréka, tak dnes sa mi začala vyfarbovať Maglia Rosa, vyniesla sm ju von na vyfotenie, zatiaľ než som si nachystala foťák, poryv vetra mi ju zhodil na zem, našťastie sa nezlomila, odniesli si to len 3 zelené plody, ktoré by behom týždňa tiež... celý příspěvek >
Marhuľa v obývačke, 28.3.2018
Díky, to som robila pri tej prvej vlne silných mrazov koncom februára, potom prišlo oteplenie a celkom nakvitla a ten sklenník, ktorý mám, otočený na západ, moc neakumuluje teplo ako druhý, zapustený do zeme(príliš ďaleko na prenášanie ťažkého... celý příspěvek >
Marhuľa v obývačke, 28.3.2018 Obsahuje fotku
17. marca pred návratom silných mrazov som zvolila možnosť preniesť 4- ročnú marhuľku- trpaslíka (Novosadská rodná)-už začínala nakvitať zo studeného sklenníka do obývačky. Po 3 roky som ju vždy zimovala v studenom sklenníku, aby som nemusela... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 27.3.2018
Minibell som vlani mala v truhlíku, mal veľa maličkých plodov, keď očerveneli vyzeral truhlík pekne, ale rýcle odrodil a už koncom júla som ho musela zlikvidovať. tento rok skúšam veľmi skorú Tinny Tim a Vilmu. Myslím, že dobre by sa pestovala na... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 25.3.2018
Pani Jarmilo, semienkam pri klíčení svetlo nevadí. Menovky, pokiaľ ich mám v kelimkoch alebo kvetináčoch píšem na lep.papierovú pásku, ktorá sa používa pri maľovaní bytu- dá sa prelepovať, von píšem na nastrihaný plast z bielych kelímkov nezmazávacou... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 25.3.2018
Vladimíre, tak nech sa nám to počasie konečne umúdri, aj ja budem postupne od pondelka vysádzať do sklenníka, včera som vysadila 2 prerastené-1 Sugar Gloss a 1Taminu -tá sa m zlomila, uvidím, či sa spamätá. Ráno o 7.(6. h. z. č.) bolo vonku -2, v... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 25.3.2018
Veľa záleží od hĺbky výsevu, substrátu a tepla. Ak boli hlbšie, dajte ich do tepla nad 22 stupňov, mohli by ešte vyklíčiť. Lepšie vysievať na povrch, nadokryť a po 3-4 dňoch po objavení klíčkov dosypať asi 1 cm zeminy a rozpračovačom prevlhčiť. Eva... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 23.3.2018
Pane Mimmo, to máte naozaj toľko snehu, alebo vtipkujete na odľahčenie, treba to v tomto počasí brať s humorom, iné nám nezostáva, ja mám napr. rozkvitnutú marhuľu v obývačke miesto palmy, čo je dosť šialené, dúfam že nedostane z toho porážku.Eva T
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika