Příspěvky uživatele - 234.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karneval, 27.1.2017 Obsahuje fotku
113.155: Karneval. Ochutnať mám čo - ešte 2 bedničky. V minulosti som sa na adresu Karnevalu vyjadril trochu "rezervovane", ale tento rok platí : Karneval, prepáč, beriem späť! Možno to bolo tou teplou jeseňou, možno neskorším zberom, ale teraz je... celý příspěvek >
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 27.1.2017
Teta Jana: Prostě nádhera! (skoro ako Asimina). 😃. IH
Skladovanie jabĺk - vädnutie, 8.1.2017
Skladovanie jabĺk - hlavné zásady ako to robiť doma (teda my hobíci) - foto 1,2. A potom ako to robia profíci v skladoch s ULO (ultra low oxygen) - foto 3 a ďalšie. IH
Hořice 2017, 8.1.2017
252.217: Ďakujem za vysvetlenie. Hodnotenie chuti podľa kyslosti mi pripadá ako zbytočný ukazovateľ (aj keď sa nezarátava). Resp. najviac bodov by som dal tzv. harmonickej chuti s rovnováhou cukrov a kyseliniek (napr.Coxova r.), a smerom k len... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 22.12.2016
V 630 metrech někde na Krupinské vrchovině na jihovýchode Slovenska máte vynikající podmínky pro pěstování Boscovy. Boscova nie je žiadna citlivka, je celkom možné že by sa jej darilo aj v okolí Krupinskej vrchoviny.Inak táto oblasť sa nachádza... celý příspěvek >
Brambory v seně, 30.6.2015
Zdravím. Tak prvých 5 zo 102 sadbových zemiakov už fotosyntézu naštartovalo. Uvidíme...
Pila do tazby dolmar 6400 alebo husqv-365xp, 20.9.2014
Zdravim vas potrebujem pilu do tazby do teraz som mal husq-359 no ale uz mi treba novu neviem si vybrat medzi dolmar ps 6400 a husq-365xp prosim hodnotte len tieto dve pily mal som uz vsetky mozne pily no teraz chcem jednu stychto, dakujem za rady a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika