Příspěvky uživatele - 168.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 11.2.2018 Obsahuje fotku
sloupovitá třešeň
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 11.2.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu ohledně střihu stromků (foto přidávám). Jedná se o zděděnou zahradu a především o sloupovité a zakrslé stromky.
Aké odrody jabloní?, 10.2.2018
Na zděděné zahradě máme 13 jabloní a Boskopské červené patří k těm, které nám nejvíce chutná. Zahrada se nachází v jižních Čechách v poloze 620 m nad mořem. Sklízíme na konci září - v polovině října (podle počasí) a jablka nás nikdy nezklamala - jsou... celý příspěvek >
Aké odrody jabloní?, 8.2.2018
Pane Hlavatý, připojuju se s prosbou o seznam hrušní, které jsou nejvhodnější z hlediska rodivosti a odolnosti. Honza
Srovnání vzrůstnosti podnoží kdoule - M26, 30.1.2018
Pánové, vy jste se na mě tedy sesypali. Ale děkuji za to. Největší nepřítelem mých zahradních plánů je můj manžel, který je naprosto technický typ, i na zahradě sedí s počítačem v klíně a nejraději by měl všude jen trávu, kterou by každý týden... celý příspěvek >
Srovnání vzrůstnosti podnoží kdoule - M26, 30.1.2018
Zkušení zahrádkáři, díky za reakce a za praktické fotografie. Doplním informace. Zahrada je v Českých Budějovicích, tedy nadmořská výška kolem 380 m. Odrůdy jsem vybrala tyto: Topaz, Heliodor, Ligol, Rozela, Rosana, Angold. A z hrušní Isolda, Alfa,... celý příspěvek >
Paw paw, 29.1.2018
Myslím, že můžete v klidu nechat. Kvetením se rostlina nevysiluje, a pokud bude mít málo sil, malé plůdky shodí sama. Pokud ne, tak třeba už letos ochutnáte Jindra
Srovnání vzrůstnosti podnoží kdoule - M26, 29.1.2018
A jé. Tak to mě moc nepotěšilo. Četla jsem tu v diskuzi, že na podnožích M9 nejsou jablka tak trvanlivá a také že M9 je dost náchylná k chorobám. Proto jsem zvolila M26. Ale budu muset tedy dát spíše méně stromků s většími rozestupy. A myslíte, že ty... celý příspěvek >
Srovnání vzrůstnosti podnoží kdoule - M26, 29.1.2018
Dnes ráno jsem nelenila a označila si tyto dvě řady a změřila rozestupy, které mi vycházejí. Jabloně M26 mi vychází s rozestupem 150 cm a hrušně na kdouli pak 130 cm. Rozestup mezi první a druhou řadou je pak 160 cm. Myslíte, že je to dostatečné nebo... celý příspěvek >
Srovnání vzrůstnosti podnoží kdoule - M26, 28.1.2018
Pane Hlavatý, moc Vám děkuji za cennou radu. Se světovými stranami jste se strefil i přes můj chaotický popis Udělám jak píšete. Stromky trochu vychýlím, aby nebyly za sebou. Monika
Srovnání vzrůstnosti podnoží kdoule - M26, 28.1.2018
Dobrý den, prosím všechny zahrádkáře o radu. Chystám se zasadit 2 řady stromů - jabloně na podnoži M26 (např. heliodor, topaz, ligol) a hrušně - podnož kdoule (např. dicolor nebo alfa) Lámu si hlavu nad tím, zda dát dopředu jabloně, nebo hrušně.... celý příspěvek >
Zasilková zahranictví, 23.1.2018
Pokud potřebujete koupit ovocné stromky, doporučuji prodejstromků.cz. Velmi přehledné stránky, navíc poradna a u všech stromků jsou uvedeny podnože! Také odpoví na dotazy přes email. Jsou moc fajn. Petr
"Neznámý" sukulent, 21.1.2018
naprosto OK
Gala Mitchgla, 20.1.2018
Pane Polehlo, fandím Vám. A děkuji za foto, která jako málokterý přispěvatel přidáváte. Jiná je teorie a jiná praxe- naživo vidět stromek a plody v zahradě. Díííky
Pomoc s identifikací odrůdy, 14.1.2018
Moc děkuji. Bude to Gala. Vše, co jste popsal u této odrůdy, sedí.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika