Příspěvky uživatele - 234.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strepet, 22.2.2017
Aký rast má odroda Strepet? Rastie bujne? Ako je odolná na mráz?
Gabrovská se Bulharům povedla, 22.2.2017
Aké odrody sliviek okrem Zelenej ringloty ešte máte zasadené s Gabrovskou pani Enna? Pýtam sa kvôli opeleniu. 
Dicolor, 23.1.2017
A prečo Dicolor porovnávať s novšími? Boscova flaška má výnimku v porovnávaní s inými odrodami hrušiek? Staré odrody sa už s novými nemôžu alebo nesmú porovnávať? Veľmi divný postoj k porovnávaniu odrôd hrušiek naozaj veľmi divný.    ... celý příspěvek >
Elektrický ohradník proti vydrám a kočkám, 4.11.2016
Ešte potrebujem trošku času, ale potom lepšieho odpudzovača mačiek veru nenájdete! IH
Mrazuvzdornost fíkovníku a olivovníku, 4.11.2016
Figovník tiež po prvých mrazíkoch zhodil všetky listy. Zostalo veľa drobných fíg, ktoré už nedozrejú a zimu neprežijú. Alebo možno niektoré predsa - v tomto roku tomu tak bolo... Závisí to na najmä od priebehu zimy, takže uvidíme. IH
Ktoré jablká ste obrali ako posledné?, 4.11.2016
Posledný Mohykán - Shalimar. IH
Tomel pro republiku, 4.11.2016
Hurmikaki - za posledné 2 dni zhodilo takmer všetky listy. Plody zostávajú, tak ako to má byť. Pekné by to bolo ak by nasnežilo... Napokon sa úroda ukázala byť celkom slušná, nejako to bolo medzi tými listami schované :-) IH
Pomalá moruše, 15.10.2016
V stave ako pred rokom Ste len na prvý pohľad, v skutočnosti je to lepšie, lebo teraz máte vitálny výhonok (=nový kmeň). Ak na jar uvidíte že puky v jeho hornej časti sú vitálne (to sa dá spoznať veľmi skoro), tak si vyberte niekoľko z nich na... celý příspěvek >
Všechny na jaře vysazené smaragdy mi náhle zvnitřku reziví, 15.10.2016
Nemáte čo zachraňovať, naozaj je to úplne normálny stav. Len ich teraz nezačnite polievať a hnojiť. Verte tomu že je to OK. IH
Karneval, 15.10.2016
Chuťovo ešte neviem, zatiaľ som ani jeden neochutnal. Teraz mám na jedenie iné odrody (Merkur, Coxovu,Jonagored, Bohemiu...). Karneval musí trochu "dozrieť" v pivnici, spýtajte sa tak začiatkom decembra. Určite je ale opticky o triedu lepší než... celý příspěvek >
Totálne neškodný herbicíd, 15.10.2016
Tento spôsob nepoznám, ani som o ňom nepočul. Fungovať to môže, určite sa plameňom zničiť rastliny dajú. Vidím minimálne 2 nedostatky - korene tam zostanú a horákom pôdu neskypríte. Možno hrozí aj popálenie kmeňa. Ja sa budem naďalej držať motyky :-)... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 10.6.2016 Obsahuje fotku
Asimina. Že vraj "triloba". Moja je iba " uniloba"... IH
Muchovník - jakou odrůdu, 10.6.2016 Obsahuje fotku
Ešte na prípadné porovnanie pokročilosti vegetácie u nás a na Ostravsku. Višne sa začínajú zapaľovať (Morellenfeuer). Černice začínajú odkvitať. IH
Popadaná jablíčka, 10.6.2016 Obsahuje fotku
Ešte k prebierke jabĺk. Činnosť prácna, zdĺhavá a neobľúbená (teda ak mám hovoriť za seba). Navyše často ešte okorenená poznámkami typu "A musíš to robiť? Nie je to škoda? ". Nuž, škoda to nie je, a robiť sa to nemusí (ale malo by sa, teda pri... celý příspěvek >
Merkur, 10.6.2016 Obsahuje fotku
Merkur - prezentovaný strom v teraz v júni. Foto 1: pred prebierkou. Foto 2: po prebierke. IH
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika