Příspěvky uživatele - 56.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bataty, 3.2.2020 Obsahuje fotku
Tak po 20 dnech už máme první vlaštovky  i první padlé. Jeden batát, jen ve vodě, pěkně zakořenil i skrze houbičku na mytí a kořeny se prudce derou vzhůru. Jiný v perlitu s odříznutým spodkem shnil totálně (ještě cítím ten smrad) a další ve... celý příspěvek >
Bataty, 22.1.2020
Takže rada na závěr? Co, raději koupit teda sazeničky z nějakého "oficiálního" zdroje s doměním, že jsou čisté... ať teda zbytečně nepěstuji rok 10 cm zákrsky? Jestli něco sám nařízkuji, aspoň budu mít vzorek pro porovnání :-D Do jakého sponu sadíte... celý příspěvek >
Bataty, 19.1.2020 Obsahuje fotku
... dodatkové foto
Bataty, 19.1.2020 Obsahuje fotku
Tak jsem dnes 1 fešáka vytáhl z vody a začal mu nahnívat spodek, tak jsem ho okrojil... a hle, je oranžový uvnitř (na fotce při umělém světle to není moc poznat). I kvůli toho jsem se rozhodl ho nakonec fouknout do perlitu, ať aspoň trochu luftuje.... celý příspěvek >
Bataty, 19.1.2020
Tak jsem to asi trefil dobře :-D Děkuji moc za odpověď, jen pro úplnost... takže "dvě modrá párátka a jedno červené" přijdou tedy NAHORU ano? Protože tím vrcholem (vrch) a stopkou (u jablka též nohoře) jste mě trochu zmátl. Do Lidlu se teprv chystám... celý příspěvek >
Bataty, 19.1.2020 Obsahuje fotku
OK zítra provedu :-D Nene píchat jsem do nich nic nechtěl, na to jsem zbabělý :-D Děkuji za reakci.
Bataty, 18.1.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Rozhodl jsem se taktéž zkusit si vypěstovat batáty. Nakoupeny 2 druhy v kaufu. 1,5 dne jsem je nechal ponořené ve vodě, teď je chci po vzoru ostatních dát na stojáka a nechat ponořené jen z poloviny. S určitostí však nevím,... celý příspěvek >
Nejrychleji rostoucí strom, 14.1.2020
ANO pawlovnie v dobré hlíně+přihnojování+závlaha udělala až 60 cm průměr kmene za cca 7 let!!! (nebo 70 cm za 6 let... už nevím, viděl jsem na videu, kde počítali i málo znatelné letokruhy - super nábytkářské dřevo, už to hodně rozjíždějí tuším... celý příspěvek >
Semena česneku 2020, 11.1.2020
Fandím Vám a doufám, že další výsledky budet taktéž prezentovat! :-D Dnes při úklidu jsem objevil pár paliček "řeckého" česneku, tak jsem je fouknul do hlíny na zahradě, tak jsem zvědav, jestli z toho něco bude.
Postrik proti pilatce, 6.1.2020
Dobrý den, po několika hodinách jsem se prolouskal cca 15 stranami všech příspěvků ve vláknu postřiku proti pilatce. Všude se vychvaluje CALYPSO, ale jelikož jsou příspěvky starší, je dnes ji přípravek pro hobby použití nedostupný. Doporučíte nejakou... celý příspěvek >
Natírání kmenů vápnem 2020, 6.1.2020
Jestli je schopno slunéčko zlikvidovat mravence tak to nevím... ne mravenec slunéčko myslím nezlikviduje, ale že by ho tešilo když ho vidí, to taky ne. Počty slunéček i jejich larev se snažím taktéž navyšovat a stávající larvy přesouvám z pod... celý příspěvek >
Natírání kmenů vápnem 2020, 6.1.2020
Ano mýdlová či jarová vody možná medovici smyje, mšice "zalepí" a za čas mravenci na mladé výhony nanášejí "chovné" mšice /na medovici/ znova a znova. Není třeba ověřovat, pozoroval jsem to mnohokrát, jak je přenášejí z místa na místo a dokonce je... celý příspěvek >
Natírání kmenů vápnem 2020, 4.1.2020
... ano ano a mšice, které tam nosí taktéž.
Zasilková zahranictví, 3.1.2020
Má zkušenost opačně velmi mizerná! Až na komunikaci, ta nám jde... Minulý rok jsem sháněl jeden stromeček, nikde ho neměli jen právě zde. Nechal jsem si potvrdit dostupnost a nebyl problém. Poprosil jsem o 100 % rezervaci a za ochotu přiobjednal... celý příspěvek >
Přenos genetických znaků u ptáků, 25.12.2019
Dobrý den, jsem v problematice naprostý laik. Řeč je konkrétně o bažantech, ale věřím, že se dá problematika shrnout pro ptactvo všeobecně. Chtěl bych poradit, když dojde ke zkřížení např. dvou druhů slepic, na kolik procent bude potomstvo po... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika