Příspěvky uživatele - 19.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na Drvopleň, popravuje jablon, 6.8.2020 Obsahuje fotku
Stromček som odrezala, rozsekla po dĺžke a je to asi cervotoc. Hneď som ho hodila do ohňa, aby sa nerozliezli tie chrobaciky. Tak napadnutý strom by to asi nezvládol, ani neviem, či by sa proti cervotocu dalo bojovať.
Jak na Drvopleň, popravuje jablon, 5.8.2020
Dobry den, vsimla som si tiez na 3 rocnej jabloni, ze ma prasknutu koru a dierku. Na vase rady som tam sparala drotom, ale ziadnu husenicu som nevytiahla, tak som poskodeny konar - terminal s tazkym srdcom odrezala a v dreve boli prazdne chodbicky.... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 11.2.2018
Pani Eva, kedy vysievate? Hela
Odrůdy jabloní (a nejen jabloní) z východu, 4.12.2017
Na tú hrušku Nojabrskaja sa teším, len ju mám na semenáči, tak úroda bude asi neskôr, ale budem sa o ňu dobre starať, ja mám veľmi rada hrušky, moje kolegyne vedia, že mi urobia radosť, keď mi donesú na koštovku zo svojej záhradky. Zasadila som aj... celý příspěvek >
Odrůdy jabloní (a nejen jabloní) z východu, 4.12.2017
Ešte k Litve a ovociu. Veľa tam písali, že v prímorských oblastiach môžu byť stromy dosť napádané paršou, neviem, či je to chrastavitosť, alebo múčnatka, ale v oblastiach, ktoré sú ďalej od mora, tam je to OK. A ešte niečo. Kúpila som orech Jupiter a... celý příspěvek >
Odrůdy jabloní (a nejen jabloní) z východu, 4.12.2017
Na jar som zasadila Nojabrskuju, kúpila som ju v Prievidzi, veľmi dobre ju hodnotia tí, ktorí ju majú, celkom dobre znášala tohtoročné sucho, samozrejme, že som ju polievala, mala pár bodiek hrdze na listoch, ale oproti Clappovej to bolo veľmi málo.... celý příspěvek >
Slivoň Amers, 29.9.2017
Zdravím, chcem sa opýtať, či je Amers lepší ako Jojo, s ktorým nemám dobré skúsenosti. Síce tento rok bolo na ňom pár sliviek, ktoré nezamrzli a veľa nepršalo, tak nezhnili, ale iné roky mám problém nájsť 10 sliviek zo 100, ktoré nehnijú. A to pred a... celý příspěvek >
Udusáváte po setí mrkve a petržel?, 8.2.2016
Moja sestra každý rok predpestuje petržlen na okne podobne ako zeler, ale presadí ho priamo na záhon. Samozrejme, že ho predtým nechá vonku otužiť, aby to neboli len vlásky, seje pol balíčka Olomoucký dluhý, lebo po presadení nenarastie taký dlhý, čo... celý příspěvek >
Rajčata - kroucení výhonů, 28.7.2015
Zdravím všetkých dobrých ľudí, ktorí mi poradili, pokrútené paradajky sa spamätali, slabo pokrútené výhony som nechala, tie horšie som odstránila, paradajky za 2 týždne nahodili nové výhony, už 2 týždne oberám Start F1, začínajú už dozrievať aj... celý příspěvek >
Rajčata - kroucení výhonů, 2.5.2015
Ďakujem za rady, skúsim pár dní počkať, ak sa to nebude lepšiť, odstránim tie pokrútené časti.
Rajčata - kroucení výhonů, 2.5.2015
Zdravím, hnoj sme si doviezli od jedného pána, ktorý chová kozy a keď nad tým rozmýšľam, čím ich chová, veru ich na jar pasie popri družstevnom poli, v jeseni aj na poli, keď tam po družstevníkoch niečo zostane. Takže aj v tom hnoji môžu byť zvyšky... celý příspěvek >
Rajčata - kroucení výhonů, 30.4.2015
Je pravda, že som semená vysiala do kupovaného substrátu zmiešaného s hlinou, ale potom som ich presádzala do hliny zobratej zo záhrady zmiešanej s vyzretým kozím hnojom. Miešala som to zhruba pol na pol. Som rada, že ste sa mi ozvali, lebo som už 2... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika