Příspěvky uživatele - 247.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 15.5.2018 Obsahuje fotku
Ještě několik snímků bubnu před jeho instalací loni.
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 15.5.2018 Obsahuje fotku
U mého filtru mám nerezové síto z jednoho kusu. Leží na plastovém žebrování a po obvodu je staženo nerezovou sponou. Spoj je překryt AL páskem (je to vidět z přiloženého obr. Vyjmutí síta, jeho případný proplach v nějaké slabé kyselině není problém.... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 23.3.2018
Buben mám v gravitačním zapojení.
Řídicí jednotka bubnového filtru, 14.3.2018
Pozná to velmi jednoduše dle času sepnutí plovákového spínače. Pokud např. do 10s po začátku ostřiku neklesne plovák, pak ví, že voda neodtekla (je jedno proč) a změní režim provozu. Jak jsem psal, je to ovládací logika.
Řídicí jednotka bubnového filtru, 14.3.2018
Řídící jednotka nevypíná čerpadlo po dobu oplachu. Oplach se nenastavuje, až je 100% neprůchodné síto. Není k tomu důvod při normálním provozu (voda z ostřiku jde do odpadu). Je k tomu důvod až při situaci, kterou popisujete (např. ucpání... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 12.3.2018
Ještě nemám.
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 5.3.2018
Není třeba být nervózní. Nerezových sít různých hrubostí je na trhu nepřeberné množství. Prakticky každý výrobce bubnových filtrů dělá síta z nerezu (netvrdím, že všichni), takže si myslím, že i do budoucna z hlediska případné výměny síta můžete... celý příspěvek >
Technická vychytávka u filtrace, 14.2.2018
Není to moc dobře vidět, ale mohl by to být protein skimmer (vidím tam vzduchovací hadičku???) Nejlépe se zeptat přímo autora.
Tvar a kolmost stěn jezírka, 29.1.2018 Obsahuje fotku
Folie Vám bude sloužit pro vytvoření nepropustné vany. Pokud dodržíte určité technologické postupy, můžete klidně vystavět kolmé stěny. Fantazii se meze nekladou. Pro inspiraci posílám jednu fotku z výstavby mého jezírka
Zapojení bubnového filtru, 25.1.2018
U gravitační verze to souhlasí. U čerpadlové verze ženete vodu do bubnu stejným tlakem (daný výkonem čerpadla) a v okamžiku kdy se zanese buben, stoupne vám hladina na vstupu. Proto musíte měřit hladinu na vstupu. Na výstupu vám voda odtéká... celý příspěvek >
Rost na molitan do filtracie, 9.1.2018
Jedna z nejsledovanějších diskuzí zde.
Rost na molitan do filtracie, 8.1.2018
Plastový rošt jako stavebnice Dříve jsem osobně použil tento ze včelařských potřeb Samozřejmě nosná konstrukce nutná.
Filtrace nexus, 11.11.2017
K dotazu na kvalitu ubnového filtru AEM Easy Drum jste uvedl odkaz na diskusi. Bohužel ani já ani google jsme to nepřeložili srozumitelně. Vy ji máte přečtenou. Dokázal by jste stručně říci jak dopadl. Mizerie, nic moc, dorbrý, spokojenost? V... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 11.11.2017
Když se dívám na fotky Vašeho jezírka tak se mi líbí zakončení břehů. Jsou vyzděné z kamenů. Když uvažuji jak se to asi realizovalo, tak se do vykopané díry položila a svařila folie a až potom se vyzdily stěny. Ty mají však váhu a musely by ujet. To... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 9.11.2017
Pokud se zde zabýváte filtrem AEM Easy Drum, doporučuji pročíst diskuzi z reálné instalace se spoustou obrázků a zkušeností: AEM Easy Drum Review Kdysi jsem o tomto typu filtru uvažoval, takže pročtenou ji mám skoro komplet.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika