Příspěvky uživatele - 245.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Wiliamsova - rez, 13.10.2019
Dobrý den.Vcera jsem nasadil novou Williamsku, v zahradnictví mi řekl, že zastřihnout až na jaro.Doposud jsem zastrihaval ihned po zahrabání (tedy na podzim) Jak to tedy je?Poradi mi někdo?
TopTaste?, 22.5.2019
Tak to vypadá, že byly asi špatně naroubované.Nebo co myslíte?Když po roub to od kořenů podnož opuká, ale kmínek ne.Dekuji za odpověď
TopTaste?, 12.5.2019
Tak se přidávám.Na podzim zasazeno 6 trnek.Bylo to 1*grabovská,2* čačanská lepotica a 3* top taste.Z top tastů se ani jeden asi naujal.Nemáte tip, co může být špatně.Zakoupeno v Uh. Ostrohu a vysazeno na Uhersko Hradišstku.Mám to již vykopat, či... celý příspěvek >
Za kolik prodat slivovici, 5.11.2018
Trnky jsou na Moravě a Švestky v Česku
Kvas Oskeruše, 28.12.2017
Dobrý večer. Krásná.A co se stalo stěma ostatníma, co jste měl? Neujali se?Pán v pálenici mi říkal, že mu nedávno 8 - letá oskeruše chcípla.Tak od Vás zatím oskerušovici nekupím :-)
Kvas Oskeruše, 28.12.2017
Aha.Kolik cca let je ta vaše stará? Ještě bych se chtěl zeptat, jak se provádí u oskeruše základní tvarovací řez.Nikde nemůžu najít detaily.Díky.P.s Pokud prodává někdo oskerušovici, dejte vědet
Hruškový kvas, konec kvašení, 14.12.2017
Zdravím Vás.Tak dnes po 8 týdnech vypáleno.Nateklo 6l ze 100kg.Děkuji za reakce a odpovědi a předem přeji klidné svátky vánoční.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 17.11.2017
Tak to je teda luxus, super práce a parádní fota
Hruškový kvas, konec kvašení, 10.11.2017
Musel jsem to překoštovat :-D Ale fakt je to cítít nasládlostí medu.Bečka byla přesunuta, kde by měla být stálá teplota 15st.Kolik je tak ideální teplota na kvašení, bohužel kvas byl založen později, ale něco do demijonu potřebuji.Nějak jsem to... celý příspěvek >
Hruškový kvas, konec kvašení, 10.11.2017
Díky za odpověď.Vetsinou delam trnkové či mirabelkove kvasy, kde vždy dávám min cukru a radši si připlatim a dám med.Na chuti na tzv ocase to je vždy cítit chuť medu.Po přečtení xy vláken jsem se dočetl, že je hruškový kvas strašně nachylny a hlavně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika