Příspěvky uživatele - 45.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 22.1.2017
Pokud to vyznělo nějak proti Vám, pak se hluboce omlouvám, to měla být právě narážka na odbornost odpovědi z Alberta. Ale co by člověk nechtěl, na druhou stranu musím jásat, že se vůbec obtěžovali mi odpovědět.. A Al. zahrádku nechte klidně spát, to... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 22.1.2017
Ale já psal "rozdělit po dvou slovech" :-) Taky mě to dalo trochu koumání, než mi došlo, že první dvě slova mají naznačit, že mi z toho nevyrostou brambory, druhá dvě určují jednu odrůdu (ano, žlutou), a poslední dvojice patří červeným rajčátkům... celý příspěvek >
Teplo skleníku, 21.1.2017
Mám horší zkušenost: Nemaje ventilátor, použil jsem horkovzdušnou pistoli (podloženou kusem plechu) a spínačky. Ráno pistole na vyhození, zkondenzovaná voda vyzkratovala topnou spirálu, na drátcích zůstaly krásné perličky roztaveného kovu... Je u... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 20.1.2017
Sice pozdě... Taky mne mile překvapily. Před sezonou jsem učinil dotaz, a dokonce přišla odpověď... děkujeme, že jste se na nás s dotazem obrátil. Rajčata, které jste obdrželi jsou cherry. Níže přikládáme přesný název. cherry tomato cereza... celý příspěvek >
Hmyzí osadníci - co to je?, 13.12.2016 Obsahuje fotku
Zdravím. Kamarád objevil na půdě spoustu kolonií čehosi, nevíte náhodou o koho -zajisté užitečného - by mohlo jít? Díky, Pavel.
Lze poznat budouci vysku stromku pri nezname podnozi?, 5.11.2016
Zkuste napsat mail na nějaké infoobi. Ti by měli být schopni vyčíst/zjistit od dodavatele požadované údaje. Mimochodem, ta cena je platná?  Nechcete příště nakupovat raději u školkařů či zahradníků? S jinou cenou a hlavně se znalou obsluhou???... celý příspěvek >
Prosím o určení názvu rostlin, 7.9.2016
I já mockrát děkuji! A jestli se mohu zeptat: "Kdysi jsme ji mívali" - a proč už nemáte? -Nepřežila zimu, vystěhovávala Vás ze zahrady, zgrajzla na choroby, nebo prostě jen ustoupila jiným, novým? :-) Díky, Pavel.
Prosím o určení názvu rostlin, 6.9.2016 Obsahuje fotku
Já bych se z dovolením přifařil s otázkou, ať nezakládám další téma. Koupil jsem z něčích přebytků cosi, u čeho byl popis "zavinutka". No, podle netu to rozhodně neodpovídá, a ať hledám, jak hledám, nic podobného nemůžu objevit. Neví někdo... celý příspěvek >
Floxy, 2.9.2016
také k červnové otázce: už druhým rokem mám zkušenost, že cca červnové stonkové řízky do podzima celkem spolehlivě zakoření. (potvory kočičí mi totálně zválely jednu odrůdu, tak jsem to zkusil -a teď už některé řízky dokonce i kvetou!)
Co to pěstuji?, 25.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer, na výstavě jsem pokoupila různé kytičky, a teď jen zírám, co mi to kvete... :-) Neznáte prosím někdo název následující kytky? Výška cca 50 cm,  Listy podobné datlovníku a zajímavý květ, který do večera zvadne. Děkuji, Jana.
Prosím o identifikaci rostlin, 26.5.2016
nebude to Líčidlo jedlé? Pavel.
Neznámá odrůda jabloně, 27.10.2015
A co takhle Evino? Moc jsem toho o něm v Čechách nenašel, ale hledejte i jako Manks codlin. To moje mívá u stopky často svalek, jinak mastné je parádně a nakyslé taky, i brzké zfádnění chuti by sedělo...  Posuzovat "vzácnost" podle výskytu v... celý příspěvek >
Jedovatá jahoda? (jahodník), 11.6.2015
To čeho se obáváte je asi jahodka indická, se žlutým květem. Pavel
Ostružina - nemoc?, 24.4.2015
Není to náhodou dydimella applanata? Pavel
Jaká je to odrůda jabloně?, 10.4.2015
"rád bych si pořídil stejný strom"? -a nebyla by větší jistota prostě z osvědčeného stromu použít roub, než doufat ve správné určení? Pavel
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika