Příspěvky uživatele - 126.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dicolor, 25.10.2017
Boscovu pěstuji taky a je to taková královna hrušek, ale Dicolor jsem si pořídil díky chvále, která na ní byla a zklamaný nejsem i když existují chutnější hrušky. Máte pravdu, že na fotce není typická Dicolor, já to přisuzuji "skvělé" péči o strom a... celý příspěvek >
Dicolor, 23.10.2017 Obsahuje fotku
Já snad nemám ani odrůdu Dicolor..  Letošní úroda na 5 letém stromku byla v počtu asi 25 kusů a hrušky pěkně velké (viz foto). Chuť výborná a všichni si jí pochvalují. Snad jenom mi připadá, že konzumní zralost=sklizňová a že hruška moc... celý příspěvek >
Jablone na skladovanie - doporucene odrody, 28.3.2017
Dobrý den,  jako čtvrtou odrůdu doporučuji Melrose či Idared. Obě jabloně pěstuji a zatím spokojenost a u Idaredu zatím žádný problém s chrobami.. Melrose se někomu nezdá moc dobrý (chuťově), ale zatím chuď dostačující a pokud byste chtěl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika