Příspěvky uživatele - 2.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2015?, 14.6.2015
Tak tedy co vaše réva?Nikdo nic nepíše, tak napíšu já.První mi začal kvést Kay Gray, potom Marechal Foch, Leon Milot a pak další.Letos to vypadá velice slibně.Pokud nepřijde nějaká pohroma, tak by úroda měla být velice dobrá.Po dlouhé době na Hané... celý příspěvek >
Zatravnění střechy, 3.5.2015
Zdravím. Prosím o radu jakou konstrukci a skladbu přístřešku zvolit pro zatravnění. Jedná se o stavbu přístřešku zaříznutého do svahu. Střechu bych chtěl zatravnit. Pouze tráva. Velikost je cca 4x3m. Vzhledem ke špatné přístupnosti bych se chtěl... celý příspěvek >
Réva vinná pěstování bez postřiku, 7.3.2015
Právě o tomto vytvořeném imunitní systému jsem tu psala už dřív.Tehdy mnozí se mnou nesouhlasili.Budu tvrdit to samé pořád, ať si rostliny poradí, nebo je nechci.Proč jíst ovoce nebo zeleninu plné chemie, která nás pak stejně zničí.Proto pěstuji jen... celý příspěvek >
Réva vinná pěstování bez postřiku, 5.3.2015
Jak jsem už několikrát psala, mám američany asi7 nebo 8 let.Ani jednou jsem je nestříkala.Nevím, co je plíseň nebo hniloba.Rodí každý rok, loni obrovská úroda.Proto se za američany budu přimlouvat.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika