Příspěvky uživatele - 234.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gabrovská se Bulharům povedla, 7.2.2017
Gabrovská je chuťovo výborná slivka, len tá plodnosť je menšia, je tu niekto komu Gabrovská dáva bohaté úrody každý rok?
Natírání kmenu vápnem, 31.10.2016
Natieral som kmene stromov na bielo v decembri 2015. Náter drží kupodivu doteraz (na 1.fotke je slivka - fotené dnes, po takmer 11 mesiacoch od natretia). Nebudem menovať čo som použil, keďže pred časom tu boli kvôli tomu "ohňostroje", kto chce tak... celý příspěvek >
Bergeron nebo Harlayne?, 24.9.2016
Pri Hargrande prítomnosť nejakých tvrdých vláken v dužine nemôžem potvrdiť. Nestretol som sa s tým. Hargrand má oproti VP tvrdšiu a menej šťavnatú dužinu, na zaváranie sa hodí. Mínusom v tomto prípade využitia je jeho veľkosť, ktorou výrazne... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 24.9.2016
Robili sme hruškovicu čiste z Williamsiek, a potom z mixu Konferencia +Lucasova + Boscova. Tá prvá bola lepšia, ale zasa nie "o parník". Dávať do suda iba Boscovu mi zatiaľ prišlo ako hriech, radšej poteším jej darovaním rodinu, priateľov a známych.... celý příspěvek >
Merkur, Shalimar, 24.9.2016
Pani Zuzana za to nemôže (a určite sa nemá za čo ospravedlňovať). Je to zrejme iba dôkaz toho, že aj profesionál sa pri určovaní odrody môže seknúť. A čo potom my hobíci...? Možno ak by pridala fotky jabĺk, dopátrali by sme sa odpovede. Alebo aj... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 24.9.2016
Boscova - v konzumnej zrelosti. Je škoda že všetky dozrejú do bronzova prakticky naraz a skladovateľnosť v obyčajnej pivnici je veľmi krátka. Akokoľvek dobré hrušky 4 za deň nezjete. Takže ako vždy - rozdajú sa. IH
Nemoc jabloně, 17.7.2016
Odporučil by som Vám vybrať si z nasledovných odrôd: Rubinola, Merkur, Rozela, Bohemia. Prípadne ešte Admiral (ten je ale už neskorší-zimný, ale veľmi kvalitný, hneď konzumovateľný i dlho skladovateľný), alebo ešte Topaz (tiež zimný, ten je však... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika