Příspěvky uživatele - 176.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnož pro meruňku, 7.11.2009
Vážení přátelé, dovolil bych si také vstoupit do Vaší diskuze s několika poznatky.První meruňky na naší zahradě na neznámé podnoži zasadil prastrýc a dožily se až 55 roků.Druhou dávku vysadil otec.Podnoží byl myrobalánZ původního počtu jich do... celý příspěvek >
Který filtr je lepší?, 17.9.2009
Dobrý den, uvažuji o koupacím jezírku, kde bude i nějaká rybka (přehánět to však nebudu). Velikost jezírka cca 100 kubíků. Nejvíce mě trápí kvalitní filtrace. Co jsem tak zjistil přemýšlím mezi systémem modulového filtru od OASE a mezi fitraci... celý příspěvek >
Jak odstranit , 9.6.2009
potřebovala bych poradit jak odstranit,,přísavky" .Rostlinu jsem otrhala tam kde jsem nechtěla aby rostla, ale na fasádě domu zůstaly přísavky a nevím jak a čím je mám odstranit, tak abych nezničila novou fasádu.Děkuji za tipy
Staré odrůdy, 6.3.2009
Paní Jano, odrůdu Malinové holovouské pěstuji asi 30 roků.Bohužel musím konstatovat, že poslední horká a suchá léta této odrůdě moc nesvědčí.Co se týče velikosti a vzhledu je stále dobrá, ale bohužel méně štavnatá, což je velká vada na... celý příspěvek >
Sladká bílá odrůda - pro děti, 12.9.2008
Postupně pročítám vše kolem odrůd, sázení apod., ale chci vás poprosit o osobní zkušenost. Která odrůda by nejvíce splňovala podmínky mých dětí - sladké, velké, bílé bobule s co nejmenším počtem peciček. Děkuji, Veronika
OM 981, 11.8.2008
Dobrý den, jedná se doopravdy o profi pilu?Děkuji za odpovědi ze svých zkušeností.
poraďte, co je to za plevel, 12.7.2008
Všem vám moc a moc děkuju za rady, člověk je hned v lepší náladě, když ví, kdo je jeho nepřítel , Krásné dny všem D.
poraďte, co je to za plevel, 11.7.2008
Kořeny to má bílé, ale normálně rostoucí dolů. Ze začátku to připomínalo obilí...
poraďte, co je to za plevel, 11.7.2008
poraďte, co je to za plevel, 10.7.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, tohle jsem ještě nikdy neviděla a zaneřádilo nám to letos větší plochu jahod. Roste hustě, delší kořeny, všechno teď opatrně vyrývám, předem jsem odstříhala stébla se semeny, pak to spálím, jahody jeden rok staré znovu sadím s nadějí, že... celý příspěvek >
růže z Losin, 26.6.2008
Dobrý den, tak to bych měla radost, kdyby bylo foto, ale obávám se... dívala jsem se na stránky zámku a zdá se, že zeď opravili a růže tam už nejsou. Pokud jsem tedy poznala tu správnou zeď. Napište brzy, jestli ještě rostou, měla jsem v plánu se tam... celý příspěvek >
růže z Losin, 23.6.2008
Nádherná růže je také v zámku v Losinách okr. Šumperk (myslím). Je velkokvětá, růžová (ve vzpomínkách spíše do starorůžova)a je jimi mnoho let porostlá zámecká zeď. Růže mě tak uchvátila, že jsem dokonce napsala dotaz mejlíkem, ale odpověď nedošla.... celý příspěvek >
Kvas z třešní, 22.6.2008
Dovoluji si připojit pár svých poznatků.Záleží na odrůdě.Dobré zkušenosti mám s pozdní tmavou třešní odrůdy zřejmě Germersdoreská.Oproti tomu světlé bělice odrůdy Napoleono- va mají vždy podstatně menší výtěžnost alkoholu stejně jako pozdní... celý příspěvek >
Eden Rose 85 a angličanky, 20.6.2008
Dobrý den, paní Lili, děkuji za odpověď, jsou to zajímavé skutečnosti a pro mě zatím nové informace. Tak dobře se té růžičce daří u mé maminky, já zatím pěstuju řízky. Chci je pak zasadit mezi New Dawn, které budu vést po plotě. Růže je temně... celý příspěvek >
Pnoucí růže New Dawn, 17.6.2008
Ráda bych dostala rady, jak správně pěstovat tyto pnoucí růže na plotě, chci je vést vodorovně, což by nemělo být na škodu, podle knih je to ještě lepší pro květ.  Ale strih to bude vyžovat a to už si nedovedu představit. Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika