Příspěvky uživatele - 135.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je s kustovnicí?, 20.8.2016
foto 2:
Co to je s kustovnicí?, 20.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím vás o radu: Moje kustovnice má ve spodní části dost suché listy, a i některé listy nahoře na větvích mají místy takové fleky - vypadá to trochu jako kožíšek (jako nějakéá plíseň) - viz foto. Co to může být a jak se toho... celý příspěvek >
Meruňka - naprasklá větvička a vytékající smola, 7.8.2016
Moc děkuji. Pokud se ještě můžu zeptat: Co by se stalo, kdybych tam tu větev nechal a ona se nezahojila (což, jak jsem pochopil, se vzhledem k jejímu stavu asi dá očekávat). Postupně by uschla? A mohla by nějak "ohrozit" i zbytek stromku?... celý příspěvek >
Meruňka - naprasklá větvička a vytékající smola, 5.8.2016 Obsahuje fotku
Tady jsou ty fotky. Líp se mi to nepovedlo.
"Podkožní boule" na listech kustovnice, 31.7.2016 Obsahuje fotku
Na listech kustovnice čínské se mi objevily takové "podkožní boule" - viz foto. Nevíte, co by to mohlo být? A jak se tomu bránit? Za všechny rady moc děkuji.
Kanadské borůvky - pěstování, 3.6.2016
Prosím vás o radu, jak postupovat při opylování kanadských borůvek štetečkem. Ráda bych jim trochu pomohla, protože se mi zdá (nezdá, je to tak), že květy místo toho, aby se z nich staly plůdky, upadnou. Nebo je to blbost? Děkuji za všechny tipy a... celý příspěvek >
Nevíte, co je to za trávu (plevel)?, 27.8.2015 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek:
Nevíte, co je to za trávu (plevel)?, 27.8.2015 Obsahuje fotku
Nevíte prosím, co je to za trávu? Je značně houženatá a kvete jako blázen. Děkuji.
Jehličnan (thúje, cypřišek...) s téměř kulovitou korunou - co to může být?, 15.8.2015
Lído, Josefe - děkuji za tipy. Až zase půjdu kolem, takto to vyblejsknu.
Jehličnan (thúje, cypřišek...) s téměř kulovitou korunou - co to může být?, 14.8.2015
Hezké páteční odpoledne, chtěla bych poposit o radu: Nedávno jsem viděla jehličnan (nejspíš nějaká thúje nebo cypřišek - byl vysoký cca 4m a skoro stejně tak široký. Nevíte, co by to mohlo být za druh? Něco takového "rozlehlého" by se mi hodilo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika