Příspěvky uživatele - 254.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zvýšit sladkost angreštu?, 22.6.2018
Pro mě špatná odrůda, zkuste Niesluchowskeho. Oproti Invicte super. Já Invictu po dvouletém zkoušení vykopat. Happy.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 20.6.2018
Tak to je zajímavá informace. Já se v tomto týdnu chystal stříkat průsvitné letní sprintorem z důvodu krátké OL. A teď váhám 🙁. Happy.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 14.6.2018
Dobrý den pane Kuky, kdy vidíte vhodnou dobu na postřik proti obaleči vychodnimu a sveskovemu? Díky. Happy
Angrešt a rybíz 2017, 5.6.2018
Pardon, lehce nakyslé-to je to rychlopsani v mobilu ☺️.
Angrešt a rybíz 2017, 5.6.2018 Obsahuje fotku
Tak dnes jsem ochutnal první plody Niesluchowskeho. Ještě byly trošku tvrdší a lehce namysli, ale mi to nevadí. Oproti loňskému roku je o cca 14 dnů dřív. A. S.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 30.5.2018
Díval jsem se teď na eagri.cz a stanice v Oticich u Opavy už má splněnou sumu teplot u obaleče. Je přípravek, kterým bych eliminoval oba škůdce najednou? Děkuji. Happy
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 29.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám dotaz. Letos jsem se zatím dostal jen k postřiku oleoekolem ve fázi zeleného poupěte. Teď jsem zjistil, že se mi na stromech objevily ve velkém takovéto zamotky. Je to obaleč? A čím teď nejlépe ošetřit? Děkuji. Happy.
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 13.5.2018 Obsahuje fotku
Takto dopadla po zimě má cca 8leta meruňka. Asi už nemá smysl na nic čekat a vykopat jí. Co myslíte? Happy
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 10.4.2018
Tak u nás Opavsku Pincot z 90% vypadá zamrzly, tak o pět metrů dál Hargranda pěkně rozkvetá. Happy
Angrest - roubování, 3.4.2018
A pupeny na plánovaném kminku odstraňujete až při rašení v druhém roce? Děkuji. Happy
Rybíz a angrešt, 1.4.2018
Já slyšel chválu na černý rybíz Kyjevsky Velikan, ale teprve na podzim ho mám slíbený. Z angreštu doporučuji výše uvedený Niesluchowski a Krasnoslavjanski. Happy
Spon při výsadbě, 24.3.2018
Dobrý den, v jakém sponu prosím Vás vysazujete saláty a kedlubny, pokud je vysazujete dohromady? Děkuji. Happy.
Zahradnictví Spomyšl, 15.3.2018
Dobrý den, ja také musím pochválit Zahradnictví Spomyšl, cca před měsícem objednané ostružiny a maliny. Včera dodány, pěkně zabalené, s rašícími pupeny. Zatím spokojenost, uvidíme jestli budou v pořádku odrůdy, ale to až za rok . Happy
Řez vinné révy, 31.1.2018
Díky za rady,  už v tom mám trochu jasněji. Happy
Řez vinné révy, 29.1.2018
Dobrý den, z prostorových důvodů chci nechat právě jen jeden tažeń. Chtěl jsem nechat ten vlevo a nebyl si jistý, jak blízko toho tažně řezat. Happy.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika