Příspěvky uživatele - 24.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je?, 29.1.2008
Blahokeř mám taky - roste jako z vody,ale za ty 4 roky, co ho mám nikdy nekvetl- neví někdo proč? Jinak ho mám na světlém místě, teplota asi 20 st. Při této teplotě nejde nezalévat - svěsí úplně listy. Teď v zimě mi mírně opadává, ale nic moc.... celý příspěvek >
Spathipyllum, 29.1.2008
Dnes jsem se ve své "květinové knížce" dočetla, že zasychání konců listů má na svědomí přehnojení. Moje sp. tím trpí taky - jinak prospívá výborně je asi 1,2m vysoké a v průměru taky tak. Kvete téměř pořád. Ale než jsem si to přečetla,... celý příspěvek >
Durman v zimě, 29.1.2008
Dobrý den, durman klidně seřežte na jakoukoli výšku - prostě nechte třeba jen 20 nebo 30 cm a úplně holé větve. Já jsem to tak udělala loni a během jara obrazil a zahustil se novými výhonky a v létě kvetl a byl asi zase 1,2 m vysoký.   +
jerlín japonský - převislý, 22.10.2007
Mám asi třetí rok na zahradě převislý jerlín (asi 1,5m vysoký), na kterém jeho převislé větve byly dlouhé tak, že se plazily po zemi. Sestřihla jsem je tedy nad zemí, ale na těchto sestřižených koncích vyrostla úplná koule nových tenkých... celý příspěvek >
Přežije chryzantéma zimu?, 21.10.2007
Když chryzantému ostříháte zase dokulata, tak bude zase ta krásná koule. Mi se to podařilo,ale v této době už je odkvetlá a částečně omrzlá.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika