Příspěvky uživatele - 50.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Primule - jak na ně?, 12.4.2017
Byla jsem na tom úplně stejně jako Vy. Takže jsem zariskovala a koupené primulky v únoru zasadila do truhlíku a dala jej ven na okno (východní až jihovýchodní). Většina okolí mi říkala, že pomrznou..., ale dělám to tak již třetím rokem s jakýmkoliv... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 10.4.2017
Jaký spon používáte pro papriky Palermo? Děkuji, Lenča.
Vyhazovani drnů před vysazením plotu, 8.4.2017
1.způsob, kterým jsem z trávníku udělala květinový záhon brzy zjara, byl postupným plochým odříznutím drnů. Poté prokypření motykou a zbavení veškerých kořenů. Pýru ani bršlice tam bylo pomálu, takže to šlo. I když práce to byla, zem byla tuhá, máme... celý příspěvek >
Kdy řezat maliny?, 30.3.2017
Děkuji za reakce, informace předám dále. Lenča
Kdy řezat maliny?, 30.3.2017
Mám jednouplodící = klasické maliny.(I přesto se mi občas stane, že nové výhony stihnou mírně zaplodit ještě na sklonku podzimu.) Brzy na jaře vystříhávám suché dřevo (jednoduché rozlišení), z keříku vyberu cca 5-6 silných nových prutů a ostatní... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 22.3.2017
Dobrý večer, Maruško. Dáváte 4 rajčata k sobě, kolik budete mít u nich tyček? V čem se Vám tento způsob pěstování osvědčil, prosím? Do mezer ještě něco sázíte nebo jen brzy z jara, než se rajčata rozrostou? Já sázím rajčata pouze do jedné řady,... celý příspěvek >
Papriky 2016, 13.3.2017
Vyvýšený záhon pro papriky máte připraven předem nebo posvěcenou trávu s kompostem dodáváte průběžně? Děkuji, Lenča.
Rajčata 2017, 13.3.2017
Děkuji Vám, p. Jiřinko, i Vám p. Vladimíre, za pěknou reakci. Všem pak za všechny předešlé příspěvky, ve kterých se dělíte o své zkušenosti. Byla jsem při prvních pokusech naivní a jak se rozepisuje p. Vladimír, váhový výnos u drobnoplodých a... celý příspěvek >
Jak zasadit jahody?, 13.3.2017
S černou fólií mám podobné zkušenosti jako p. Lída. Půda těžká. Rostliny jsem měla vyschlé, mělce kořenící, půdu pod fólií velmi ztuženou, špatně přijímala vodu, nižší úrodnost. Záhon plně osluněn. Vrátila jsem se k pěstování ve volném záhonu.... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 2.3.2017
Před 25-ti lety jsem začínala s pěstováním, z února předpěstovaných, rajčat Stupické, Sláva Porýní, Tornádo... v Klimaboxech, později skleníku, s pěknou úrodou.Babička zde rajčata ani papriky nikdy nepěstovala, měla pouze pařeniště, žádnou chemii,... celý příspěvek >
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 17.2.2017
Dobrý den, při pěstování 1 rajčete na 2 výhony používáte 1 nebo 2 tyče? Vaší zkušeností je tedy větší úroda? Děkuji za odpověď. Letos bych kdyžtak také vyzkoušela. Jednou jsem vedla Pollicino na 2 nebo 3 výhony, bylo celkově velmi bujné, ale plodnost... celý příspěvek >
Papriky 2016, 26.1.2017
Naprosto souhlasím, škoda, že u přispěvatelů nebývá napsaná poloha. Já(400m.n.m., větrná kotlina) papriky vysévám v lednu a pěstuji pouze ve skleníku, známí ve fóliáku. Přesto mi začínají zrát až koncem července kozí/beraní rohy a kapie až... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 26.1.2017
Divoké rajče jsem pěstovala poprvé. Poloha 400m.n.m., větrná kotlina. Běžná rajčata pěstuji pouze ve skleníku, venku nedozrají a bez postřiku odejdou na plíseň. Takže zcela bez sběru plodů. Divoké rajče jsem po zmrzlých vysadila ven a kromě kari... celý příspěvek >
Ohraničení zeleninových záhonů, 25.1.2017
Ano, máte pravdu... přemýšlela jsem o tom, jestli zmiňovat i "zvonivky", které mají trvanlivost srovnatelnou s " komínovkami". Ale vzhledem k finanční náročnosti jsem nepředpokládala její využití na zahradě (a malé dostupnosti " z druhé ruky"). ... celý příspěvek >
Ohraničení zeleninových záhonů, 25.1.2017
Cihly červené bych již znovu nepoužila. Celý lem se mi do cca 5- ti let rozdrolil. Nahradila jsem jej obdélníkovou dlažební kostkou, kladenou delší stranou k sobě. Jsem spokojená. Sousední tráva se dobře seká a nezarůstá do záhonu. (Sousedé lem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika