Příspěvky uživatele - 240.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk), 31.5.2017
Z Ikey máme doma kde co, poměr kvalita cena odpovídající. Neberu to jako hodnotnou investici do budoucnosti pro vnoučata, ale jako užitnou věc, kterou po dvaceti letech někdo po mně vyhodí při rekonstrukci. Líbí se mi i ten vzhled těch věcí. V Jysku... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 28.5.2017
Tak ze stromkových angreštů není letos nic. Představa, že by sláma mohla vytvořit trochu izolaci zachycením vzduchu, byla zcela mylná, jutový pytel proti papírovému taky nic moc. Keřové rybízy byly dobře zalité vlažnou vodou, měly nad sebou udělaný... celý příspěvek >
Zakopání plastových nádrží na vodu, 26.5.2017
To neúplné zakopání je taky zajímavé k přemýšlení, hm, přepad máme teď řešený dobře, ale když to bude v zemi, tak budeme muset najít jinou cestu. Díky za inspiraci. Ráda bych dala všechny tři vedle sebe, úplně něbo částečně do země. Na ně půjde... celý příspěvek >
Zakopání plastových nádrží na vodu, 26.5.2017
Zdravím. Vytahuju tuto starší diskuzi, protože mě ta myšlenka zakopat IBC kontejnery dost zaujala. Mám momentálně tři neumístěné na konečně stanoviště. Dva jsou položené vedle, plní se zároveň, ale chceme to trochu upravit. A možnost zakopat je... celý příspěvek >
Co pěstovat společně s rajčaty v květináči, 18.5.2017
V truhlíku jsem měla jenom rajčata, Vilmu nebo Venus, na 80cm čtyři kusy. Ve větších květináčích jsem mívala u rajčat ledový salát nebo ředkvičky. Salát 1-3 ks, podle plochy. Rajčata jsem měla posazené stonkem šikmo k jedné straně, takže se to... celý příspěvek >
Bílá trvalka, 8.5.2017
Kakost - geranium sanguineum album.
Muchovník, 8.5.2017
Muchovníků mám vícero kusů, odrůdové zastoupení hlavně Smoky a Martin, pak Nordline, Thiesen. Taky vyloženě okrasné úzké Obelisk a Rainbow Pillar, jejich plody nejsou moc ani pro ptáky. Někteří pěstitelé chválí i Ballerinu nebo Prince... celý příspěvek >
Totálne neškodný herbicíd, 30.4.2017
Tu poznámku o trávníku neberte zle, ono mít někde kousek opravdu upraveného trávníku dodá zahradě elegance. Já ho takový nemám a nebudu mít (taky tu nebyl upravený terén, to by sekačkou snad ani sekat nešlo).
Totálne neškodný herbicíd, 30.4.2017
Inspitaritivní, oboje. Ta řada jabloní, to bych jednou ráda měla, ale zatím na to nemám odvahu, budu muset načíst ještě hodně nějaké literatury o řezu a odrůdách, než se do toho budu moct pustit. Závidím, zcela nepokrytě. Sítě proti kroupám ze... celý příspěvek >
Jak ošetřit růži, 29.4.2017
Mšice potvory mají náskok díky schopnosti množení za nižších teplot než jejich nepřátelé. Na růžích už jsem je našla taky, rybízy už mají zas červené listy. Ale teprve kvetou, ničím stříkat to nechci. Ještě počkám, u růží se spíš bojím, že omrznou.
Semenaření, 28.4.2017
To je těžká rada. Já semenařím jenom to, co zaujalo a pěstujeme delší dobu. Z rajčat malé truhlíkové Vilma a Venus (možná mám i nějaké Aztek), určitě žluté Ildi, hruškovitý Perun. Loni dětem moc chutnalo Goldkrone - kupovaná sazenice - tak letos mám... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 27.4.2017
Neguš přežije všecko, mrazu se směje, úpal a sucho překoná, nemoc ho nežere. Přesunula jsem ho na chatu, dělá zábranu proti srnkám a funguje. Obrat ho je ovšem zážitek. Nicméně jsem ráda, že ho mám, občas je jediný, co má plody.
Popínavé letničky v nádobě, 22.4.2017
Jednu, do samozavlažovací dvě.
Brambory 2017 - odrůdy, termíny předklíčení a sázení, 21.4.2017
Zdravím. Já mám jenom pokusně 10 dolců na takové ty první brambory, pokud se dobře pamatuju, tak mám Colette (kupovala jsem víc odrůd pro jiné pěstitele). Nechala jsem je doma narašit, sázela jsem asi před 14 dni. Zatím vylezly jenom dvě,... celý příspěvek >
Mráz, 20.4.2017
Mám pět odrůd červeného rybízu a jeden bílý. Vybírala jsem určené ke konzumu, do vyšších poloh, odolné. Keře byly loni pětileté, dobře zapěstované, květy po celé délce prutů. Rané kvetly hodně až už odkvétaly, ty pozdnější začínaly. Všichni okolo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika