Příspěvky uživatele - 11.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku postřikovač, 16.6.2017
Takže připouštíte, že na faktuře vydíte krajinu původu. Mohu se zeptat, který evropský výrobce dává na fakturu krajinu původu? To se uvádí jen pokud zboží nepochází z EU, což při mé chabé znalosti zeměpisu, Německo v EU je. Není to tak, že přijede... celý příspěvek >
Aku postřikovač, 16.6.2017
Ano diskutovali, ale o Hecht 425 a to je mechanický zádový postřikovač. A vy tvrdíte, že jste měl accu.viz Váš odkaz od dva řádky výše než jste dal odkaz na diskusi na zahrada. To je velký rozdíl
Aku postřikovač, 16.6.2017
První accu postřikovač Hecht se začal prodávat před 14 dny v červnu. Žádný jiný accu nebo motorové Hecht se zatím neprodával.
Aku postřikovač, 13.6.2017
Vyrábí se to ve stejné továrně, kde se vyrábí postřikovače Kingjet. Podívejte se na stránky dovozce Gardim. Proč by je asi měl na stránkách, když si tak trochu konkurují se SOLO. To každá zastupitelská smlouva zakazuje.Pokud si dáte tu práci najdete... celý příspěvek >
Aku postřikovač, 13.6.2017
Máte pravdu už je novější. Psal jsem o Solo 416 Comfort a ten měl má baterii.
Aku postřikovač, 13.6.2017
Solo se už dávno vyrábí blízko Shaghaie a navíc accu potřikovač Solo 416 Comfort používá gelový težky olověný akumulátor na rozdíl od Hecht 416Accu který používý lehký Li-on akumulátor. Váha tím pádem Hecht 4,4kg a Solo 5,2Kg
Pozor - křovinořez Hecht 145 BTS, 13.6.2017
A není to tím, že dodržuje od roku 2013 Euro II emisní limit jako jeden z mála na našem trhu, protože si nemůže jako velký dodavatel do Německa dovolit podvádět?  Tím změnil poměr 1:50 na 1:40, aby nedošlo k zadření. Ostatní se s tím nemažou a... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Je vidět, že jste s accu nesekal. Je to super, žádný smrad, žádný hluk, žádný kabel, žádný studený a teplý startování, žádný prázdný kanystr s benzinem. Kdyby mi ji neukradli sekám jen s ní. Nyní mám levnou benzinovku a nedá se to vubec srovnat,... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Výše uvedená Stiga má 2,5Ah, ale jiná Stiga Combi 50S má opravdu 5Ah a to je na 200m2 určitě dostatečné. Asi jste si prohlížel obě a poslal link na jinou. Pozor jen na to, že bateriovky jsou slabší a může jim hustý trávník dělat problém. Myslím si,... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Za mne je 2,5Ah málo. Pod 3Ah bych u sekačky nešel a to i na malý pozemek. Ale nikde nejsou zadané parametry zahrady, tedy plocha která se bude sekat, jak často zda je to udržovaný trávník(hustý) a nebo neudržovaný. Obecně platí, že accu sekačky jsou... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Přesně tak, baterie je slabá a je risk si takovou koupit. Všichni víme, co je napsaný na papíře, nikdy není 100% shodné v reálném provozu. Osobně bych tipoval provoz za zminovaných 288W na 10-12minut a to musíte mít sakra malý pozemek a pravidelně... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 5484 SXE za tepla velmi obtížně startuje, 9.5.2017
Manuál strana 91.  Použití sytiče je tam podle mne dobře popsáno ve spolupráci se symboly ze strany 7 na které se odvoláváte. Pokud startujete teplou nemůžete startovat se sytičem, stačí 1/4-1/2 plynu a jede to na zatáhnutí. Mám ji doba s... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 22.4.2017
Doufám že se nepletu ale viděl jsem od Stihlu nebo do Bosche profi accu sekačku. Nevzhledná, sakra drahá(myslím kolem 60tis v přepočtu) ale výdrž fascinující. Pokud by všechny accu sekačky zvládali to co tahle a upravil se vzhled a cena tak po... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 21.4.2017
Připustil byste i variantu, že nemáte přehled o cenách? Protože pokud vezmu Stigu 80V tak stojí tech vašich 17900kč, ale s baterií a nabíječkou (tedy nikoli 5 tis navíc za baterii), a ještě je tu třeba Hecht, za 15490Kč s 46cm záběrem nebo 16490Kč s... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 20.4.2017
Odpovídal jsem na příspěvek stejně jako vy. Nikoli na puvodní dotaz. nevylučuji, že máte více informací o bateriích. Tedy dotaz není dovoz, distrubuce a prodej trakčních olověných baterií zakázaná? Odpověd nechci a nemám elektromobil, na druhou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika